Info - Ali ne najdete izpraševalca?

Trenutno berete:
Info - Ali ne najdete izpraševalca?

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Nazadnje uredil moderator:
Teme z izpraševalci so dodane samo s pomočjo uporabnikov foruma, saj sami pregleda nad uradnimi izpraševalci nimamo.

Za iskanje po izpraševalcih v iskalnik vpišite samo priimek.

Kaj storiti, če ne najdete svojega izpraševalca?
  1. Uporabite forumski iskalnik: Iskanje
  2. Če ne najdete teme z izpraševalcem, nam to sporočite z odgovorom na to temo in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)
  3. ... ali preko povezave Kontakt in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)

Hvala.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Teme z izpraševalci so dodane samo s pomočjo uporabnikov foruma, saj sami pregleda nad uradnimi izpraševalci nimamo.

Kaj storiti, če ne najdete svojega izpraševalca?
  1. Uporabite forumski iskalnik: Iskanje
  2. Če ne najdete teme z izpraševalcem, nam to sporočite z odgovorom na to temo in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)
  3. ... ali preko povezave Kontakt in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)

Hvala.

Pozdravljeni, za strokovni izpit mi je bila dodeljena izpraševalka ga. Vida Starič Holobar in sicer za zakonodajo. Njenih vprašanj ne najdem, saj ponavadi sprašuje ustavo. Ali mogoče veste kaj več o tem?
 
Pozdravljeni,
za področje zakonodaje VIZ mi je bila dodeljena Mojca Šmelcer, vendar je ne najdem nikjer na forumu. Mogoče kaj veste glede nje?
Hvala, lp.
 
Teme z izpraševalci so dodane samo s pomočjo uporabnikov foruma, saj sami pregleda nad uradnimi izpraševalci nimamo.

Kaj storiti, če ne najdete svojega izpraševalca?
  1. Uporabite forumski iskalnik: Iskanje
  2. Če ne najdete teme z izpraševalcem, nam to sporočite z odgovorom na to temo in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)
  3. ... ali preko povezave Kontakt in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)

Hvala.

Pozdravljeni!
Ne najdem izpraševalke dr. Manice Jakič Brezočnik za zakonodajni del področja posebnih potreb.🤨 je verjetno nova?
 
Pozdravljeni,

med izpraševalci za zakonodajo manjka Ana Šterbenc. Na forumu sem opazila, da je prej spraševala slovenščino, vendar je 4. 7. 2019 spraševala zakonodajo. Mogoče bi jo bilo smiselno dodati tudi tam. Jaz lahko objavim vprašanja, ki sem jih dobila.
 
Nova tema je dodana tukaj:

 
Teme z izpraševalci so dodane samo s pomočjo uporabnikov foruma, saj sami pregleda nad uradnimi izpraševalci nimamo.

Kaj storiti, če ne najdete svojega izpraševalca?
  1. Uporabite forumski iskalnik: Iskanje
  2. Če ne najdete teme z izpraševalcem, nam to sporočite z odgovorom na to temo in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)
  3. ... ali preko povezave Kontakt in dopišite izpraševalca ter področje (ustava, zakonodaja, slovenščina)

Hvala.
Pozdravljeni. Ne najdem izpraševalke TATJANE CVETKO za slovenščino.
 
Pozdravljeni, kot kaže, sta ta dva izpraševalca nova. Dodali smo teme za izpitna vprašanja:

za ustavno ureditev ANJA GAŠPERLIN


za slovenščino ROMAN BRUNŠEK.
 
Pozdravljeni,

za predpise ga. Nuša Pohlin Schwarzbartl


za ustavo ga. Mojca Zvonc Novak
Ta izpraševalka je kot kaže nova. Dodali smo temo tukaj:
 

Za odgovor se prijavite ali registrirajte.

Če želite odgovoriti na temo, morate biti član foruma.

Ustvari račun

Ustvarite račun v naši skupnosti. Brezplačno!

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Podobne teme

Vprašanje??? Trenutno delam kot učiteljica v OPB, ampak strokovnega pa moram narediti kot...
Odgovori
2
Ogledi
346
  • Članek
Evropska komisija je začela uradne postopke za oceno, ali je X morda kršil zakon o digitalnih...
Odgovori
0
Ogledi
158
  • Članek
Ravnatelji podpirajo predlog enoletne pripravljalnice za učence priseljence, ki slovenskega...
Odgovori
0
Ogledi
310
Pozdravljeni! Zanima me, ali ima kdo izkušnje s poučevanjem matematike v osnovni šoli in...
Odgovori
0
Ogledi
432
  • Članek
V enournem spletnem seminarju dr. Benjamin Lesjak, sodelavec Safe.si, pravnik in predavatelj na...
Odgovori
0
Ogledi
145
  • Članek
V okviru letošnje Safe.si kampanje Nazaj v šolo, ki je posvečena problematiki pomanjkanja spanja...
Odgovori
0
Ogledi
237
  • Članek
V okviru letošnje Safe.si kampanje Nazaj v šolo, ki je posvečena problematiki pomanjkanja spanja...
Odgovori
0
Ogledi
238

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu