9. okt 2014 ob 14:30 - Žun, Požlep, Dernovšek

Trenutno berete:
9. okt 2014 ob 14:30 - Žun, Požlep, Dernovšek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
12. maj 2012
Prispevki
86
Datum izpita: 9. okt 2014
Ura izpita: 14:30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: prof. pedagogike in sociologije

Izpraševalec za zakonodajo: Žun
Izpraševalec za ustavo: Požlep
Izpraševalec za slovenščino: Dernovšek

Prijava poslana dne 5. sep 2014
Potrditev prijave dne: 14. sep 2014
Obvestilo o izpitu dne: 24. sep 2014

Dodatno sporočilo:
Še kdo? :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Khm, v bistvu ne vem, ali je bil tale veseli smeško na mestu, verjetno je tale primernejši: :eek:
 
Haha, bo drugi najbrz bolj pasal v kontekst, ja :) gre...pocasi :) danes sem zacela ponavljat...ful mi je vzelo casa, da sem se prebila cez, ker sem sla res pocasi, vse vzporedno cekirala po zakonih..tako da ja. Ful je vsega. Upam, da mi ne zmanjka casa :/ :) kako gre tebi/vama? Katera je vajina strokovna pozicija?

Lp, n.
 
Joj, ne se hecat, ti že ponavljaš? Hehe, se bom tolažila s tem, da si na vrsti uro in pol pred mano ;)

Jaz danes ponavljam zakonodajo, jutri se pa začnem učit slovenščino, vmes bom pa ponavljala ustavo, upam, da nisem že vsega pozabila. Tako nekako sem se lotila "razumsko" tega učenja, malo presojala, kaj je pomembno, kaj ne, ker določene podrobnosti so hudo hudo preveč podrobne :)
Sem prof. angleščine in španščine.
 
No, saj ti tudi ze ponavljas ;) zaceti ponavljati pri meni pomeni zacetek drugega branja ;) vceraj sem prisla vse cez v smislu prvega branja in podcrtavanja :) zdaj bo treba pa vse to se v glavo spravit ;) sicer pa ta komisija postavlja kar "prijazna vprasanja", kolker sem gledla po forumu :)
 
Ja, ja, saj se tolažim ;)
Tudi mnenja o komisiji so mi kar všeč, ampak se za zdaj ne zanašam na ta vprašanja, bom poskusila vse predelati, potem se bom pa osredotočila na pogosta vprašanja. Drugače pa so moji dnevi od prejema pisma nekje med hudim paničarjenjem na vsakih nekaj ur in izgubo volje, potem pa se pomirim, da saj že nekaj znam in da je komisija humana in korektna, pa v miru zaspim, zbudim se pa spet v krču, hehe. Že dolgo nisem tako travmirala :D Upam, da vsaj ne bo zaman. Veliko uspeha še naprej! Le glej, da bo komisija po tvojem izpitu ostala dobre volje ;)
 
Hej Edita glede na to da imava isti datum in uro da ne bo kakih komplikacij:):) drugace imam pa tudi jaz Oš razredni pouk
 
Hojla, mislim, da je to praksa, da jih naročijo več ob isti uri, tako da si lahko naročena ob 16h, pa boš na vrsti šele ob pol petih, recimo, vsaj tako so mi rekli, tako da ni nič hudega. Verjetno gledajo priimke, si mislim. No, vsekakor se bova očitno uspeli spoznati, hehe, srečanje sredi trpljenja ;) Veliko uspeha in sreče tudi tebi!
 
Ja da se ne bova poznali samo virtualno. Drugace pa uspesno ucenje se naprej
 
Hojla, mislim, da je to praksa, da jih naročijo več ob isti uri, tako da si lahko naročena ob 16h, pa boš na vrsti šele ob pol petih, recimo, vsaj tako so mi rekli, tako da ni nič hudega. Verjetno gledajo priimke, si mislim. No, vsekakor se bova očitno uspeli spoznati, hehe, srečanje sredi trpljenja ;) Veliko uspeha in sreče tudi tebi!
saj imajo (menda) 4 sobe in istočasno sprašujejo.
 
Je slučajno katera našla, komu se lahko odvzame volilna pravica oz. ali se sploh lahko? V zapiskih in na netu sem našla več info...podaljšana roditeljska pravica, opravilna nesposobnost (tem naj bi jo leta 2006 vrnili??), poslovna ne sposobnost (odvzeta zaradi psihozifičnega stanja, ki onemogoča razumsko presojo in izrek volje?). Ne najdem pa nobenega uradnega zakona/zapisa o tem.... :/
 
Bom samo dodala, da me je ob vprašanju lažji infarkt: ko mislim, da vsaj nekaj znam, pride vprašanje, ki mi uniči samozavest :) Ampak se še ne dam. Hvala za link!
 
Ej, jaz na dan doživim vsaj dva taka šoka :) to sem šla preverjat samo zato, ker se je to vprašanje pojavilo na seznamu vpr. pri naši izpraševalki. Ostale stvari sem delala res samo po katalogih. Me pa ful skrbi, da bi naletela na kakšno tako "mino" med izpitom...nekaj vprašanj na forumu je res takšnih, da ne veš, kje jih dobijo :/
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu