9. feb 2015 ob 15.30 - Šoln Vrbinc, Fele, Epih

Trenutno berete:
9. feb 2015 ob 15.30 - Šoln Vrbinc, Fele, Epih

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. mar 2014
Prispevki
24
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 9. feb 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: Profesorica slovenščine in sociologije

Izpraševalec za zakonodajo: Šoln Vrbinc
Izpraševalec za ustavo: Fele
Izpraševalec za slovenščino: Epih

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Spoštovani,

zelo sem vesela, da sem naredila strokovni izpit. Moram vam povedati, da je ta komisija zelo prijetna, pomaga in počaka na odgovor. Sama sem bila zelo nervozna in kar nekaj sivih las mi je povzročil ta strokovni izpit, če pa bi ga šla še enkrat delat, pa bi bila dosti bolj sproščena. Vsem tistim, ki vas strokovni še čaka pa želim super učenje in predvsem ne verjemite vsemu napisanemu in povedanemu. Enostavno zaupajte v svoje znanje in ZAUPAJTE VASE.

Pa vso srečo vsem ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
352
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
352
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
311
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
346
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
362
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
394
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
804

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu