9. 5. 2011 - Lamut, Marolt, Grmek Zupanc

Trenutno berete:
9. 5. 2011 - Lamut, Marolt, Grmek Zupanc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
25. feb 2011
Prispevki
7
Končno dobila Laie_13.gif Izpit imam 9. 5. V komisiji pa so:
predsednica: Nevenka Lamut (zakonodaja)
Robert Marolt (ustava)
Lidija Grmek Zupanc (slo)

Ima še kdo ta datum in to komisijo ali pa kakršno koli informacijo o njih?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hey! :)
...jaz imam ta datum-samo kaj ko komisija ni enaka JC_thinking.gif
...mah glede na to da imava izpit na DAN EVROPE bo ziher kakšno vprašanje iz te smeri...
Vglavnem VSO SREČO ŽELIM-predvsem pa RAZTURAAAJ!!! l_googd_luck.gif
 
evo, izpit je za mano!!! dance3.gif
Komisija je bila zelooo prijazna! Treba je znati, vendar ne tako zelo podrobno, kot pišejo nekateri. Res pa je, da je vse odvisno od vprašanj, ki jih dobiš!
Moja vpr.:
USTAVA
-pristojnosti predsednika države
-Evropska komisija
-otrokove pravice v ustavi (kje so določene, vsebina: 56. člen ustave ...)
ZAKONODAJA
-financiranje oš
-brezplačni prevoz
-diferenciacije
SLOVENŠČINA
-SSKJ
-pedagoški govor
-na listek je napisala besede in sem jih morala prebrati (igralci, kadilka, izobraževalski ...pač prebereš z u-jem (igrauci ...) Glede na to, da sem slovenistka, sem bila kar presenečena, da mi gospa ni postavila nobenih podvprašanj in da sem samo prosto govorila vse kar pač vem o tem.
Drugače pa samo pogumno, samozavestno in bo vse ok! ;)
Vsem želim veliko sreče, pa čim manj nervoze! [gooo.gif]
 
Živjo!

Jaz imam izpit točno čez en teden in sem že zelooo živčna svare3.gif
Za zakonodajo imam v komisiji gospo Lamut, zato bi te lepo prosila, če bi lahko bolj natančno opisala, kako zgleda njeno izpraševanje. Je potrebno znati zelo natančno, daje veliko podvprašanj, imaš čas, da malo razmisliš ...?
Sicer sem iz foruma zbrala njena vprašanja in sem dobila občutek, da se večinoma kar ponavljajo. Me je pa zelo strah, da me bo vprašala nekaj čisto drugega. Čeprav se nisem učila samo po tistih vprašanjih, ampak vseeno - čisto vsega pa res ne znam in se ne bom mogla naučit.

Že vnaprej se ti lepo zahvaljujem za odgovor in seveda ... ČESTITAM !!!
 
BRAVOOOOO! Upam, da bo čimveč takšnih prispevkov danes prispelo na forum!!! JC_you_rock.gif happy0064.gif
Zanima me, če ti kaj spregledajo, če napačno odgovoriš? Upam, da bo moja komisija tudi takšna kot tvoja ;)
 
hvala za čestitke!pa saj boste ve kmalu na istem, nič bat ...Glede gospe Lamut pa vse najlepše besede, res je zeloooo prijazna in če znaš, te ne sprašuje nič podrobno.Da ti npr. kakšno podvprašanje, drugače je pa tudi mene vprašala vse, kar je bilo na forumu in mi je to zelo pomagalo!Le pogumno pa veliko sreče good2.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
832

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu