9. 3. 2011 - Remšak, Gojković, Poznanovič Jezeršek

Trenutno berete:
9. 3. 2011 - Remšak, Gojković, Poznanovič Jezeršek

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. jan 2011
Prispevki
10
Datum izpita: 9.3.2011

Področje:Osnovna šola - razredni pouk

Izpraševalci:
  • USTAVA: Violeta Gojković
  • ZAKONODAJA: Janja Remšak
  • SLOVENŠČINA: Mojca Poznanovič Jezeršek

Sporočilo:Jih kdo pozna? Med vprašanji ni skoraj nič o njih. Sem pa dobila datum isti dan kot sporočilo, da je s prijavo vse OK, to pa je bilo hitro. Upam da bo malo več kot 14 dni učenja dovolj...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Odgovora na tvoje vprašanje sicer nimam, sem pa tvoja "sotrpinka" glede datuma in komisije. Tud mene je presenetil hiter odgovor in sem že fajn zabubljena u zapiske ...
No, pa držimo peti, da se bo za vse dobro izšlo naslednjo sredo.
LP
 
Ob kateri uri pa imaš? Jaz imam ob 16.30. Ja, kratka je tle, jaz se tudi besno bubim v kupe zapiskov. Vso srečo tudi tebi!
 
Jst mam uro ob 15:30. Tko da bomo še cel dan živčni. :P
Srečno.
 
A ne? Meni tud ni ravno všeč ura. A si iz Lj? Če želiš lahko skupaj ponavljava pon ali tor pred izpitom. Če si za mi piši na marie.orazem @gmail.com.

Lep študijski dan :)
 
Živjo,

kdaj približno si poslala prijavo na strokovni izpit? JC_ThankYou.gif
V kolikem času dobiš potrditev, da je prijava popolna?

Pozdravček
 
Prijavo vložila 21. 2., odgovor dobila 23. 2., datum pa kar naslednji dan. Datum imam 14. 3., torej le dobra dva tedna in gremo. Moram priznati, da tako hitrega odgovora nisem pričakovala.
lp, Saša
 
Ojej to je pa bilo (pre)hitro ... JC_thinking.gif .

Sama pa še zbiram pogum kdaj poslati prijavo JC_thinking.gif. Hvala za info.

Lepo učenje vama želim in srečno l_googd_luck.gif
 
Hvala, hvala!
Če naredimo, se gotovo pohvalimo in seveda napišemo vprašanja (to pa v vsakem primeru).
LP
 
Juhu, nardila!!!! JC_goody.gif

O komisiji:

Namesto Gojkovič je bla ena druga Petra neki na B. zelo prijazna, pomaga se smehlja, spodbuja...
Tudi Remšak in Poznanovič Jezeršek sta prijazni, Remšak tudi ful pomaga. Poznanovič Jezeršek pa je ena od avtoric na pragu besedila in je precej zahtevna.
Je pa kar grozljivo, ko te pošljejo ven, da se zmenijo a si nardil al ne, tistih par minut je fejst stresnih.

Na splošno bi se reklo da so zelo človeške, jaz sem imela tremo za znoret, skoraj nisem mogla govorit in so bile precej potrpežljive.

Vprašanja pa napišem pod ustrezne teme.

Zdaj grem pa ležat na kavč in možgane na off!

Vse ki vas še čaka pa vso srečo in, sicer brez veze govorit, ne se preveč živcirat :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu