8. jul 2019 ob 15.00 - Mag. Marija Urank, Kostanjevec, Kobol

Trenutno berete:
8. jul 2019 ob 15.00 - Mag. Marija Urank, Kostanjevec, Kobol

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. maj 2019
Prispevki
12
Datum izpita: 8. jul 2019
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Mag.prof.pred.vzg.

Izpraševalec za zakonodajo: Mag. Marija Urank
Izpraševalec za ustavo: Kostanjevec
Izpraševalec za slovenščino: Kobol

Prijava poslana dne: 5. jun 2019
Potrditev prijave dne: 10. jun 2019
Obvestilo o izpitu dne: 25. jun 2019
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

O super. Kako ti gre učenje? Si mogoče našla kaj več vprašanj slovenščine po izpraševalcu? Jaz sem jih le par. Za ostala dva področja pa malo več. 😁
 
Kar gre :) Zdaj že ponavljam. Kako gre pa tebi? Je kar veliko, ampak sej bo, bo kmalu mimo ;)
Ne tudi jaz nisem našla drugih vprašanj kot samo tiste 3 primere. Bo pa po mojem mnenju na ta princip, no vsaj upam :)
 
Tudi meni kar gre in tudi jaz ze ponavljam. Sem pa na dopustu, tako da pridem iz dopusta na izpit 😁 upam na fajn vprasanja in da bo konec 😁 da zacnem mirne pocitnice 😉 je pa veliko vsega, prevec 😁 vsega vsekakor ne znam 🙄
 
Oh, potem je bil pa delovni dopust :D sej bo pa potem čas še za pravi dopust ;) ja sej vsega res ne moraš znat :p
Srečno in uspešno na izpitu , mogoče se pa še srečava v ponedeljek :cool:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.723
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 11. jul 2023 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
1.052
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
702
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
707
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
750
  • Članek
Pomembnost ocen je ubijalska. To, kar smo naredili iz nekih ubogih številk, je zgrešeno. To je...
Odgovori
0
Ogledi
93

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu