8. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Košir, Kejžar

Trenutno berete:
8. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Košir, Kejžar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
12. apr 2012
Prispevki
2
Področje v šolstvu: Razredni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Košir
  • ZAKONODAJA: Šenica Pavletič
  • SLOVENŠČINA: Kejžar
Sporočilo: termin: 15:30 občutki: :? :?:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 8. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Košir, Kejžar

Živjo, prosila bi te, če po opravljenem izpitu sporočiš, kakšna vprašanja si imela, predvsem pri zakonodaji? Si se učil/a novost pri zakon o OŠ??

Hvala, veliko sreče in znanja danes!!!
 
Odg: 8. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Košir, Kejžar

Ustava - Košir
Pravice v kazenskem postopku (ustava)
Pravice otrok glede zasebnosti (sem spada tudi zasebnost pisem) (KOP)
Razlika med uredbo in direktivo (EU)

SLJ - Šink (bila je zamenjava)

Interesne govorice
Uradni jezik (podvpr.: ali si lahko pripadnik ITA manjšine v LJ izdela dvojezično osebno izkaznico -NE; samo v občinah, ki spadajo v območje te narodne skupnosti)
Poprava - 3 povedi.

Zakonodaja - Remšak (bila je zamenjava)

Organi šole
Učiteljski zbor
Delovna in učna obveznost učitelja
+ še nekaj kar se nikakor ne morem spomnit :(

Sem si pogledala tudi novosti ZoOŠ

Glede na kup literature in ogromno variant različnih vprašanj, lahko rečem, da sem imela zelo prijetno komisijo in niti ne pretirano zahtevna vprašanja.
Ni se dobro zanašati na komisijo, ki je zapisana na obvestilu, saj se lahko zgodi zamenjava. Pri meni kar dve zamenjavi :)

Veliko poguma in čim manj živčnosti.

LP
 
Odg: 8. 5. 2012 - Šenica Pavletič, Košir, Kejžar

Super, hvala za te informacije. Verjetno bolj iščejo znanje kot neznanje. Ja, se strinjam s tem, da se ni dobro zanašat na komisijo.

Še eno vprašanje imam, ali je pri zakon o OŠ potrebno poznat vse te novosti, ki bodo v uporabi s 1. 9. 2012???

Čestitke za opravljen izpit:)

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
2.112
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.228
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
641
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
521

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu