7. okt 2014 ob 15.30 - Brank, Starič Holobar, Planinc

Trenutno berete:
7. okt 2014 ob 15.30 - Brank, Starič Holobar, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
6. dec 2013
Prispevki
17
Naziv
/
Zavod
/
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 7. okt 2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Marjetka Brank
Izpraševalec za ustavo: Vida Starič Holobar
Izpraševalec za slovenščino: Peter Planinc

Prijava poslana dne 10. avg 2014
Potrditev prijave dne: 17. avg 2014
Obvestilo o izpitu dne: 23. sep 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojooj, pri tebi so se pa čisto "na trdo" držali pravila o obveščanju vsaj 14 dni prej :/ :)
 
A se ne pri vseh? :)
Tu res da nisem preverjala, ampak moje kolegice so vse dobile točno 14. dan pred izpitom...Morm prov zadihat:)
 
A res? Hm...v "mojem krogu" so dobivale mesec oz. vsaj 3 tedne prej :) vso srečo! saj nekaj znanja že najbrž imaš "pod kapo"? :)
 
Sej sm tut sama upala na malo več časa, ampak zdej je kar je..sem se začela učit ravno 3 dni nazaj, pa me je kar hitro ujelo:)

Hvala, Lp
 
Saj bo šlo! 14 dni na polno, potem bo pa mir ;) Če ti kaj pomaga: sem ugotovila, da se je najbolje učit kar direkt po zakonih (po katalogu znanj), ali pa zapiske vsaj vzporedno primerjati z aktualnimi/posodobljenimi zakoni na pis-u (to sicer vzame več časa), ker so nekatere info. v zapiskih stare/napačne ;)
 
Nekaj takega počnem, imam zapiske zraven pa še vse zakone, no zapiske imam pa od junija, upam da ni kaj dosti drugače. Dodala sem še vsa vprašanja in vprašanja konkretno mojega izpraševalca. Oja bo na polno, cel dan kaj čm:)

Hvala za nasvete:)
 
Ahaa...pazi samo, da zapiski od junija 2014 ne pomeni samo to, da jih je nekdo takrat zbral skupaj (po možnosti copy pastal kakšne stare verzije), ampak da dejansko zajemajo najnovejše podatke (zakonodaje in katalogov) :) good luck! ;)
 
Tej za zakonodajo so super, narejeni po katalogu in podvprašanjih, pri ostalem pa še nisem na žalost:/ bom previdna

Hvala še enkrat:)
 
No zdej bo pa zares, ne vem sicer koliko ti pomaga (upam, da te lahko tikam) ampak če naletiš na kako dilemo, kar napiši, mogoče bom lahko pomagala, ali pa jo vsaj pomagala iskat...v naslednjih dveh tednih imava namreč podobne probleme:)
Sem pa danes in ju3 še pri zakonodaji, v petek grem dalje na slovenščino..I think
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
238
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
280
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
301
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu