7. jan 2015 ob 16.00 - Švalj, Voršič, Klemenčič Glavica

Trenutno berete:
7. jan 2015 ob 16.00 - Švalj, Voršič, Klemenčič Glavica

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. maj 2014
Prispevki
33
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 7. jan 2015
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv:

Izpraševalec za zakonodajo: Švalj
Izpraševalec za ustavo: Voršič
Izpraševalec za slovenščino: Klemenčič Glavica

Prijava poslana dne
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne: 18. dec 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Mene pa zanima kdaj si se prijavil na izpit in kdaj so ti potrdili prijavo.
lp
 
vso dokumentacijo sem poslala tik pred šol. počitnicami in so mi hitro odgovorili, da je vse ok. na začetku septembra sem dobila pismo z datumom za zagovor, ampak sem jih obvestila, da takrat ne morem in so mi sedaj (18.12.) poslali obvestilo, da imam zagovor 7.1.15
 
Hvala za odgovor.
Jaz sem dokumentacijo poslala 13. 12., pa še nisem dobila nobene pošte o ustreznosti prijave. Morda se je zavleklo zaradi pregleda seminarske naloge.
hmmmmm ....
Srečno na izpitu :)
 
Jaz sem dokumentacijo poslala 27.11. pa imam datum 8.1., tako da boš verjetno nekje konec januarja na vrsti in boš dobila obvestilo 3 tedne prej.
 
Tudi jaz poslala prijavnico 27.11.2014 in dobila datum za zagovor 7.1.2015... upajmo, da nam vsem rata ze v prvo
 
Ustavo moram delat še 1x. Gospa ni bila niti najmanj prijazna. V bistvu me je za vsak odgovor, ki je malo odstopal od tistih, ki si jih je ona zamislila ali so napisani na neu, kar prekinila in gremo dalje. Nič mi ni pomagala. Sem mislila, da sem na razgovoru za it delat v Bruselj. Drugi dve sta pa prijazni, imela sem pa tudi srečo z vprašanji, ker sem jih res znala.
 
Zdravo.
Imam isto izpraševalko za slovenščino (Klemenčič Glavica), kot si jo imela ti. Na forumu nisem nikjer zasledila vprašanj, zato bi te prosila, če jih lahko napišeš.
Hvala.
 
Po takem sem jaz imela srečo, ker je meni res postavljala lahka vprašanja razen prvega. Že pri prvem vprašanju sem se zapletala, ko sem ji povedala, da je osnovna šola obvezna za vse, kasneje sem butnila (za njo čudežno besedo) šoloobvezno in je bilo vredu. Pri ustavi pa me je samo debelo pogledala, ko sem ji začela govorit številke (datum, kdaj je bila ustava sprejeta, koliko členov ima,..) mi je dala občutek, da njeni možgančki ne prebavljajo podatke zvezi z številkami :) Če bi vse naredile, bi bilo sumljivo. :) Morale so poiskati žrtev in na žalost so izbrale tebe. Je pa vredu vsaj to, da imaš samo ustavo. ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu