7. apr 2015 ob 15.30 - Hafner Vojčić, Sarajlić, Dušej Blatnik

Trenutno berete:
7. apr 2015 ob 15.30 - Hafner Vojčić, Sarajlić, Dušej Blatnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
10. jul 2013
Prispevki
3
Datum izpita: 7. apr 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Gimnazija
Strokovni naziv: profesor geografije in zgodovine

Izpraševalec za zakonodajo: Hafner Vojčić
Izpraševalec za ustavo: Sarajlić
Izpraševalec za slovenščino: Dušej Blatnik

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:
18. mar 2015

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Oj. Zanima me, kdaj si se prijavil na izpit oz. koliko časa si čakal na pošto.
Pa srečno!
 
Sem mogla it prav poiskat vse te papirje :)

5. 3. sem dobila poziv, k dopolnitvi vloge (pozabila poštemplat potrdilo o nastopih). Če se ne motim, sem to popravljeno odposlala 10. 3.

13. 3. je sledilo obvestilo, da izpolnjujem pogoje.
In potem 18. 3. sem dobila datum.


Zdaj vidim, da se mi je tam zgoraj zgodil tiskarski škrat. :cautious: Obvestilo o izpitu je bilo 18. 3. in ne 7. marca.
 
Ahaa potem približno 3tedne vse skupaj...pa oprosti,da sem te preimenovala v moškega ampak nisem vedela po uporabniskem imenu kaj si :) jaz se grem danes prijavit. Hvala za odgovor in srečno.
 
Jp, ene tri tedne (aka premalo za moje mirne živčke, ko je treba učenje kombinirati s službo)

Sicer pa ni panike glede imena, nisem razmišljala da je "confusing" ko sem se registrirala.

Uspešno s prijavo in kasneje z izpitom ti želim :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 18. april 2024 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
60
Datum izpita: 16. apr 2024 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
90
Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
235
Datum izpita: 8. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
251
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
204
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 25. apr 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
883

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu