7. 6. 2012 - Paj, Košir, Tomšič

Trenutno berete:
7. 6. 2012 - Paj, Košir, Tomšič

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 7. 6. 2012 - Paj, Košir, Tomšič

Drage kandidatke oziroma mogoče je med vami kašen kandidat. Upam, da ste uspešno opravile strokovni izpit in se tega bremena rešile. Mene še čaka, ampak datum se neizmerno hitro bliža. Zato bi vas prosila, če zapišete vprašanja, ki sta jih vama postavila izpraševalca pri ustavi (Košir) in zakonodaji (Paj). Pa kašna informacija o komisiji bi bila zelo dobrodošla. Sama imam tudi na strokovnem izpitu ta dva izpraševalca. Lep pozdrav in že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 7. 6. 2012 - Paj, Košir, Tomšič

Strokovni izpit USPEŠNO opravljen. Je bila pozitivna izkušnja. Vprašanja so bila lahka in nikjer nisem rabila povedati vsega- te kar ustavijo, če vidijo da ti gre. Prav vsi so bili prijazni, korektni in nasmejani. Super komisija.
Vprašanja pa sem že zapisala v rubriki pri izpraševalcih ;-)
Vso srečo vsem ,ki jih strokovni še čaka.
Aja kako pa je mojim "sotrpinkam" šlo. Jaz sem bila prva na vrsti in nič ne vem kaj se je dogajalo potem? Verjamem, da je vse uspelo ;-)
Lp
 
Odg: 7. 6. 2012 - Paj, Košir, Tomšič

Najlepša hvala za odgovor. Upam, da je tvojim sotrpinkam šlo tudi tako vredu kot tebi. Zato se še na njih obračam z prošnjo glede vprašanj, ki so jih dobile.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu