6. jan 2021 ob 15.30 - Zupančič, Šoštarec Osterc, Honzak

Trenutno berete:
6. jan 2021 ob 15.30 - Zupančič, Šoštarec Osterc, Honzak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
22. sep 2020
Prispevki
6
Datum izpita: 6. jan 2021
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Zupančič
Izpraševalec za ustavo: Šoštarec Osterc
Izpraševalec za slovenščino: Honzak

Prijava poslana dne: 6. okt 2020
Potrditev prijave dne: 12. okt 2020
Obvestilo o izpitu dne: 22. dec 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Hej.
Tudi jaz imam imam v sredo strokovni izpit.
Imela bi eno vprašanje. Se ostali učite vse ali bolj tisto, kar "ponavadi" sprašujejo te spraševalci?
 
Jaz imam tudi jutri strokovnega ob 15.20 uri. Jaz sem se ucila vse, pa malo vec sem ponovila skozi ta vpr. ki jih veckrat sprasujejo.
 
Mene sicer se ni strah 😆. Me bo pa jutri verjetno tudi precej ko se bo blizala ta ura in bom pol stvari tak pozabila🤦🏻‍♀️ 😬.
 
No super😅
Jaz sem se ucila bolj kot ne le iz teh vprasanj, pa ze tega je veliko🙃
No kakorkoli, upajmo na najbols, pa da bodo imele dober dan😊
 
Pozdrav, so začeli z izpiti v tem času? Do sedaj jih ni bilo. Kako pa potekajo, je potrebno priti tam osebno? Hmm....res čudno, saj ostali študenti delajo izpite kar od doma... vsem srečno!
 
Ja od vceraj dalje jih spet opravljajo. Tja moras iti osebno ja. Smo dobili epidemiolosko izjavo za izpolnit. Pa pise da je obvezna maska med izpitom.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Članek
V okviru 2. razpisa za standardne projekte programa Interreg Območje Alp 2021-2027 bo...
Odgovori
0
Ogledi
413
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
322
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
248
  • Članek
Omrežje Eurydice je predobjavilo del poročila Plače učiteljev in ravnateljev v Evropi 2021/22 v...
Odgovori
0
Ogledi
1.084
  • Članek
Na svoji 6. seji je Odbor za spremljanje programa Interreg Euro-MED dne 21. junija 2023 potrdil...
Odgovori
0
Ogledi
408
  • Članek
Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut sta na skupni novinarski...
Odgovori
0
Ogledi
406

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu