6. 3. 2012 - Selan, Kostanjevec, Erlač

Trenutno berete:
6. 3. 2012 - Selan, Kostanjevec, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
3. mar 2011
Prispevki
3
Področje v šolstvu:

Izpraševalci
  • USTAVA: Janez Kostanjevec
  • ZAKONODAJA:Igor Selan
  • SLOVENŠČINA:Majda Erlač
Sporočilo: Ima kdo na ta dan tudi izpit?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jaz imam ob 15.30. Me prav zanima kakšna bo ta naša komisija? Upam, da bodo kaj pomagali, ker meni se trga od vseh teh pravilnikov, normativov in definicij.
 
Jaz imam tudi ob 15.30, potem se vidimo. Meni se že tudi vse meša in ne vem, če bom uspela vse to vedeti. Najhujše mi je to, ko moram kaj našteti (npr. pravice, načela,....).
Jaz si probam vse skupaj zapomniti na realnsti in vse bolj po domače, uapm, da bo to zadosti.
 
Ja naštevanje na pamet je meni tud muka, si poskušam dat vse v nek kontekst in logiko, čeprav je tega ohohoho. Samo upam, da ne bo želeli vse podrobno in na pamet. Jutri finiširamo, a ne? Potem pa dan D, pa upajmo, da bodo dobre volje in fajn razpoloženi.
 
Hei, tudi jaz se vam pridružujem moji dragi sotrpini. Tudi jaz imam 15.30, ampak pri drugi komisiji.
 
Odg: 6. 3. 2012 - Selan, Kostanjevec, Erlač

Hej vse mučenice!!
Zaniam me ali pomočnice vzgojiteljice isto mučijo, kot vzgojiteljice?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
707
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
673
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
1
Ogledi
503
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. maj 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: šola za otroke s posebnimi...
Odgovori
0
Ogledi
442
Za objavo izpitnih vprašanj uporabite pripravljene obrazce - tukaj Novejša vprašanja oz...
Odgovori
13
Ogledi
2.275
Pozdravljeni, malo sem že o_O, pa me zanima, ali je kdo imel v komisiji za PREDPISE g. Janeza...
Odgovori
10
Ogledi
2.030

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu