5. 7. 2011 - Chwatal, Požlep, Šarec Rojc

Trenutno berete:
5. 7. 2011 - Chwatal, Požlep, Šarec Rojc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

No da ne boš preveč samevala, tudi jaz imam strokovni izpit na ta dan, vendar pri drugi komisiji, če se prav spomnim. Učenja in vsega kar sodi zraven imam počasi že dovolj in res srčno upam, da bo šla zadeva skozi. Vložen trud se ponavadi povrne, pa naj se tudi tokrat kajne? beg.gif

Kakšno pa je stanje pri tebi?

LP
 
Chwatal, Požlep, Šarec Rojc

Jaz imam isti dan, isto uro in isto komisijo!

Zelo me je strah, ko nikoli ne veš kakšna bodo vprašanja!

LP read.gif
 
Vidm, da se nas neki nabira grin.gif ...ja men je ta zakonodaja že mal tu mač, sicer me pa še nč ni strah. Pa tud čist u easy se učim....bomo vidli.
Ko bom še dopust mela na šihtu, bo lažje, zej se učim le popoldne par urc.

Kok cajta se pa že učite?

Lp!
 
Jaz pa sem kar panična, mogoče že nasploh! Res bi se rada rešila tega izpita!
Intenzivno se učim od sobote! Samo to ne pomeni cele dneve, ker še mam službo, pa male otroke!
Sem pa se že marca nekaj učila!
Do danes sem se učila ustavo, jutri pa nadaljujem z zakonodajo!

Upam, da nam bo vsem uspelo!!!
good2.gif
 
Začetek mojega učenja je tam nekje konec maja (ustava), potem pa ideja, da ne bom na vrsti in ustavitev konjev, sedaj se je pa nabralo že toliko učenih ur, da že precej presedajo ampak kaj hočemo. Treba se je učit, da bomo kaj znal, mi je pravila babica grin.gif

Živčki pa za enkrat mirujejo, edino ljudem okrog mene včasih ni lahko, ker me večkrat kot ponavadi daje tečnoba nea.gif
Dobro, da sta se našli dve, da lahko kakšno rečemo, pa četudi nimamo iste komisije JC_ThankYou.gif
 
Joj, vidm, da se kr dalj časa učite nea.gif . Jst sm se začela učit šele ko sm datum dobila, kr sm bla nekako prepričana, da bom pršla na vrsto šele septembra. Tko, da se zej učim od četrtka...torej točno en teden...pa zaenkrat sm pri zakonodaji, ki jo danes končam. Sam upam, da bom mela dost cajta še za vse ostalo JC_thinking.gif .

Čeprov res ne pretiravam z učenjem, ga mam že res dost...teli zakoni so vsi enaki in se mi zdi, da sm že vse pomešala. Me pa tolaži dejstvo, da baje komisija dost pomaga, če vsaj približno veš o čem se gre, te skušajo spravt na pravo pot in ti dajejo dost podvprašanj, s katerimi pomagajo. Upam! beg.gif

No, pa uspešno učenje še naprej! grin.gif
 
Si vsaj še sveža, meni se že nič več ne ljubi. Komaj čakam torek, da bo že mimo, če bomo pa še zrihtali tako kot je treba bo pa sploh JC_goody.gif
 
oooo ja, finiširam...vse je predelano, le še ponavljam grin.gif . Seveda še vedno mislem, da nč ne znam, da mešam stvari, ma upam, da na izpitu ne bo tega beg.gif . Sicer pa, kar bo bo...ma rečmo, da bo! grin.gif
 
Hehe jaz pa sploh ne vem ali ponavljam ali predelujem. Važno, da imam računalnik, knjige, zapiske itn. skoraj cele dneve pred nosom. O občutkih pa enako. Včasih fenomenalni, včasih pa za uporabit kakšen vulgarizem grin.gif
 
Neki mi povejte...a mislete, da je možno, da nas vprašajo tudi kaj iz drugih področji (vrtec, gimnazije...) al pač res samo oš? Kr jst se res ne mislem učit še drugih stvari! swoon2.gif Pa to kar je v katalogu znanj je vse, a so vprašanja tud še druga? Jst sm namreč zasledila še ena vpršanja, ki jih ni blo v katalogu... JC_thinking.gif

No, pa fajn se učte...še čist mal! grin.gif
 
A so malo začeli živčki prihajati na plan? grin.gif

Pomoje kakšna obča zadeva lahko pade tudi izven področja oš, v podrobnosti pa upam in tudi mislim, da se ne bodo spuščali.

Vprašanj je pa verjetno lahko na miljone in je čisto možno, da vsa niso v katalogih. Prav daleč izven katalogov in prakse verjetno ne morejo zaiti, brez skrbi.
 
Že stiska v prsih!! beg.gif

Oh jej, resnično si želim, da nam vsem uspe! phil_04.gif
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Hvala za lepe želje!

Še malo read.gif potem pa zakurblat štiri kolesa in JC_thinking.gif, MG_54.gif, Laie_91A.gif na koncu še beg.gif in če ne bo v redu [papa.gif], cray2.gif, swoon2.gif, če nam pa uspe potem pa JC_goody.gif drinks.gif dance3.gif party.gif happy0064.gif yahoo.gif [jumping0044.gif] viannen_28.gif .

Malo heca grin.gif

Veliko znanja vsem, če verjamete v srečo pa tudi veliko sreče! Se vidimo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
227
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
295
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.045
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
741

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu