5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Trenutno berete:
5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. okt 2011
Prispevki
10
Področje v šolstvu:predšolska vzgoja

Izpraševalci

USTAVA: Mija Požlep
ZAKONODAJA:Danica Gaber
SLOVENŠČINA:Miran Štempihar

Sporočilo:v četrtek 5.4.2012 ob 15.30. v tej sestavi. še kakšen sotrpin? kakšne so kaj izkušnje tistih, ki ste imeli koga od teh izpraševalcev v komisiji?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Ursi5, pozdravljena. Lahko vprašam kdaj si oddala prijavo? Da priblićno vem kakšen datum me čaka. lp, pa veliko sreče!
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Joooj, veš da ma jaz tudi 5.4.2012..samo ob 16.30..čiiist me je že strah?? ali že na polno študiraš?
lp
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

ja prijavo sem oddala 1.3. , odgovor pa sem dobila nekje tri tedne pred datumom zagovora...evaa tudi mene je kar strah...moramo tudi to skozi dati, potem bo lažje.. :)
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

uh smo že trije. jaz mam tudi ob pol štirih ista zasedba.
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

evaa sploh nimam občutka da kaj vem... sicer imam ta teden študijski dopust ampak, dvomov da se bom čist cel dan učila...je pa vse odvisno od vprašanja, ki ga bom dobila..najbolj me je strah slovenčšine...posebej kakšnih naglasnih znamenj... prijetno učenje..pa se vidimo v četrtek :)
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

ja, res je..vse je odvisno od vprašanj.....pa kaj ti leži...tudi jaz imam študijski dopust, vendar dvomim da bom cele dneve študirala, saj ne bom več vedela kaj berem:)...enako...pridno študiraj!
lp
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

No in kako je šlo? Kakšna so bila vprašanja?
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Opraaavilaaaa :):)
ustava: veje oblasti, podrobneje opiši sodstvo
konvencija o otrokovih pravicah
na katero sodišče se obrnem, pritožim če se gre o zadevi: delo (obrnem se na specializirano sodišče za delo in socialo)

zakonodaja: opiši igrišče vrtca
oddelki v vrtcu
letni delavni načrt (vrtca NE oddelka)

slovenščina: kaj je posredni in kaj neposredni govor (primer in kakšen govor uporabljamo v vrtcu)
imela sem kratko besedilo, kjer sem morala povedati kje so lastna imena, ter če je velika začetnica pravilno zapisana
opiši vezaj
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

Bravo. Mene to čaka drugi teden!!!! Me je kr strah.
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

evaaa čestitke...jaz sem tudi opravila... :) sem bila druga na vrsti, ampak te nisem videla..se je pa menjala komisija..namesto požlep je bila neka urška, ampak si nisem zapomnila priimka...
evo moja vprašanja:
ustava: veje oblasti in v kakem razmerju so si med sabo (ne me vprašat kako, ker nisem slišala odgovora, ki mi ga je povedala..sem ji vse na primerih povedala, ampak končnega odgovora pa nisem vedela)...
sodstvo
evropska zakonodaja

zakonodaja: delavci v vrtcu in obveznosti strokovnih delavcev
prostori v vrtcu za otroke (samo našteti)
igralnica - vse
spremstvo otrok izven vrtca

slovenščina: temeljni mejniki
razlika med povdarkom in naglasom
glasovi, natančneje glasniki

vso srečo vsem....saj bo ;)
 
Odg: 5. 4. 2012 - Gaber, Požlep, Štempihar

ursaa čestitke nazaj:):)
jaz sem bila na vrsti šele ob 17.45... čisto zadnja...sva pa dve od 4-ih nardile...ja, res požlepove ni bilo...za ustavo je bila urška klopčič.....zelo prijetna gospa..
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
224
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.043
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
741

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu