5. 4. 2011 - Brusnjak, Gojković, Naprudnik Praunseis

Trenutno berete:
5. 4. 2011 - Brusnjak, Gojković, Naprudnik Praunseis

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
26. nov 2010
Prispevki
12
Hej!
Še kdo med vami, ki ima ta datum in to komisijo? Koristila bi mi tudi kakoršnakoli informacija o komisiji...
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

ojla! sem zvezdana. pred minuto sem se šele registrirala, sem iz prekmurja in mam točno tako komisijo, o kateri ne vem nič. mogoče je tak boljše. bomo videli, javi se kaj!
flag_of_truce.gif
 
ja, pa še to: mam isti termin, samo ob pol štirih...ti maš več časa se za učit JC_goody.gif
 
Lepo pozdravlena!
Sem že mislila, da bom edina, ki se bom na ta dan tresla tam ;)
No se vidiva tam... Upam da nama rata!
Veliko uspehov pri učenju!!
 
Ali mogoče kdo ve, če EU agencije sprašujejo pri ustavi, kajti v katalogu ni navedeno, da jih je potrebno znati??
 
seveda, to spada k ustavi, ni pa nujno, da te to vprašajo, lahko samo da dobiš vprašanje iz ustave RS; pri zakonodaji pa pride v poštev: zakoni in pravilniki iz področja vzgoje in izobr. nočko! good2.gif
 
Veliko sreče danes.....pa javite potem, da nam malce moralo dvignete :-D

LP; Vanja
 
Jeeeee!! JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif

Meni je danes uspelo!!

Zdelo se mi je sicer grozno, pa je vendar ratalo...

Vprašanja:

Ustava (zamenjana komisija) nekaj na M...:
1. Ali si prebrala uvod v Konvencijo o otrokovih pravicah (kaj je v njej zapisano)?
Odgovorila sm z ne, ker je nisem prebrala... sem se pa trudila povedat kaj v njej piše čeprav mi je na koncu ona vse razložila.
2. Postopek ustanovitve občine (kaj, kdo, kako in uglavnem vse podrono)
3. Poslanska imuniteta (kaj to je, kdaj je lahko priprt, kdo se pravi da jo ima - DZ in DS)

Zakonodaja:
1. Organi javnih vrtecv?
2. Strokovni organi (kdo in katere pristojnosti imajo)?
3. Spremstvo otrok (izven vrtca; dejavnost vezana na prevoz; plavanje, smučanje in drsanje)?
4. Starostna obdobja v vrtcu?
5. Oddelki v vrtcu (kateri so)? Kaj je kombiniran oddelek?

Slovenščina:
1. Vidne prvine govora (našteti, kaj pod kaj spada in kaj je pomembno)?
2. Sklanjanje ženskih imen in priimkov (kako, sklanjaj Meta Novak, kaj pa izjeme, navedi en primer in ga sklanjaj: Ivana Kobilca, kaj pa so imena z ničto končnico - iz kje izverajo, kako jih sklanjamo in navedi primere)?
4. Sklanjaj mater, hči (tako se sklanja tudi babica).
3. Raba vejice (kdaj, ker mi ni šlo najbolje mi je pomagala s primeri)?

Skoraj ne morem verjet, da je za mano in imam potrdilo dance3.gif dance3.gif dance3.gif ! Sem neskončno vesela!!
 
Kaj pa vem.... mene je tale gospa Mavri (ki je bila namesto gospe Gojković) tako zmedla, da sem komaj še obvlada svojo živčnost... Načeloma se mi je pa zdelo, da če vidijo, da si si pogledal te ne matrajo preveč.... Naprudnik Praunseis je bila zelo prijazna, se tudi nasmehnila in pomagala, prav tako Brusnjak... Mavrih pa se mi je zdele kar stroga... grdo je gledala in ko sem se zmedla je bilo sam še slabše...


Zaupajte vase... in bo... malo pokimajte, ko ti pomagajo oz. namesto tebe razložijo in je že lažje... ;) ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu