5. 3. 2014 ob 16.30 - Karba, Klopčič, Pezdirc

Trenutno berete:
5. 3. 2014 ob 16.30 - Karba, Klopčič, Pezdirc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. jan 2014
Prispevki
4
Naziv
vzg
Zavod
vvzmarica
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 5.marec 2014
Ura izpita: 16.30.

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzg.

Izpraševalec za zakonodajo: MARIJA KARBA
Izpraševalec za ustavo: URŠKA KLOPČIČ
Izpraševalec za slovenščino: DUŠANKA PEZDIRC

Prijava poslana dne: 31.1.2013
Potrditev prijave dne: 5.2.2013
Obvestilo o izpitu dne: 13.2.2013

Dodatno sporočilo:
Še kdo? sicer pa ne najdem vprašanj iz področja zakonodaje vrtca od gospe Marije Karba, meče mi ven samo vpr. od OŠ od gospe Karba? Mogoče kdo ve? Hvala za prijaznost!!!!

*opomba administratorja: po izpitu vprašanja objavite preko te teme: OBJAVA izpitnih vprašanj
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Zdravo,

tudi jaz imam datum 5. marca ob 16.30.

Odg: Izpraševalec: KARBA

1. Avtonomija šolskega prostora oz. vrtca.
2. Postopek vpisa otrok v vrtec. Kako poteka? Kaj dobijo starši otrok, ki so sprejeti? Kaj tisti, ki niso sprejeti? Po kakšnih kriterijih se nato sprejme otroke, če so na čakalni listi?

To je vse kar sem našla za vrtce:/, ampak kolikor sem brala smo dobili dobro komisijo;), tako, da uspešno pripravljanje na izpit ti želim:)
 
Ojla Petja, najlepša hvala za odgovore :) A, potem sva na isti rok :) Super, sicer imam tremo že v naprej :) ampak moramo se potrudit, aneda? ;) Hvala še enkrat in uspešne priprave tudi tebi :) pa se vidimo :)
 
Hojla!
Tudi jaz mam datum 5.3. le da imam izpit uro pred vama. Veliko sreče pri izpitu!
 
Hej,

Kozica bi bila tako dobra in bi napisala e-mail,na katerega bi ti sporočila svojo tel.številko in bi mi v sredo sporočila vprašanja, še posebej od zakonodaje? Bi ti bila zelo hvaležna:)

Tudi tebi veliko sreče pri itpitu:)!
 
Jaz imam tudi eno uro pred vama oz. takrat kot ti, Kozica. Očitno smo vse enako nervozne :)
 
ojla, se mi zdi, smo res vse mal bolj nervozne :) pa sej enkrat smo lahko, vsem želim uspešno, pa upam v najboljše!!! se vidimo! :)
 
verjetno sem že prepozna ampak vseeno če vidiš to sporočilo je moj mail [email protected].

Veliko sreče tudi iz moje strani vsem trem!!!
Saj bo šlo!
 
No meni je uspelo:D, upam da tudi vam:)

Vprašanja pa so bila naslednja:

Ustava (je bila namesto Urške Klopčič, Mavri):
1. Izvršilni organi
2. Vlada (kdo jo sestavlja, kako se voli predsednika vlade)
3. Evropski varuh človekovih pravic
4. Imuniteta (kdo vse jo ima in kaj je to)

Zakonodaja:
1. Avtonomija vrtčevskega prostora
2.Otroci s posebnimi potrebami (kdo so, kaj morajo starši ob vpisu v vrtec priložiti)
3. Programi vrtce (kateri so,kdo jih izvaja)

Slovenščina:
1.Funkcijske zvrsti jezika (podrobno opisat strokovni jezik)
2.Velika začetnica pri naselbinskih lastnih imenih
3.Edninska in množinska samostalna oblika

Pa srečno vsem:)
 
Ustava:
simboli EU (opisani v enem stavku) , kdaj praznujemo dan Evrope
naloge državnih organov
?

Zakonodaja:
organi vrtca
vrste skupin v vrtcu
?

Slovenščina:
Priročniki skj
sskj zakaj ga potrebujemo
velika in mala začetnica pri slovenskih praznikih
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.465
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
535
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
965

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu