5.11.2013 ob 16.30 - Lamut, Oštir, Šarec Rojc

Trenutno berete:
5.11.2013 ob 16.30 - Lamut, Oštir, Šarec Rojc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
21. okt 2013
Prispevki
1
Naziv
profesor razrednega pouka
Zavod
osnivna šola
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 5.11.2013
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Lamut
Izpraševalec za ustavo: Oštir
Izpraševalec za slovenščino: Šarec Rojc

Prijava poslana dne:
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Imam enako izpitno komisijo, vendar ob 15.30..kolikor sem prebirala po forumih, so vsi člani komisije zelo vredu in prijazni!
Me pa dajejo živčki že 1 teden in vedno huje je:)

Se vidimo v Ljubljani!
 
Enaka komisija, tudi jaz imam ob 15.30.
Izpisala sem si njihova najpogostejša vprašanja. Ciljam na to, da dobim vsaj kakšnega izmed teh. :)
 
Tudi jaz imam to komisijo ob 16.30 :) upam, da bo šlo vse brez večjih težav. Kako pa vam gre kaj učenje?
 
Gre počasi..mene najbolj skrbi slovenščina, ker je res veliko vsega..bo že..:)
 
Tudi jaz imam enako komisijo! Moja ura pa je 15.30! Zanima me, ce ste mogoce nasle kaksna vprasanja od isprasevalca Ostir in Sarec Rojc? Ali veste kje jih bi lahko nasla?
 
Vse imaš na forumu, tam sem jih vsaj jaz našla..pa poskusi samo s priimkom in ne zraven napisat izpraševalec, ker meni ni našlo.
 
A kdo ve mogoče, če je bla sprejeta 24 urna obveza za učence 1.VI obdobja al še vedno velja 22 ur na teden?
 
Živjo, a ni še vedno 22 ur na teden? Zanima me ali vam je uspelo poiskati vprašanja po izpraševalcih za zakonodajo in slovenščino? Zanima pa me še koliko ste se kaj učili?
 
Ja, saj je 22 ur, samo nisem bla 100%
Učila pa upam, da sem se dovolj;)
 
Zanima me, ce ste mogoce nasle kaksna vprasanja od isprasevalca Ostir in Sarec Rojc? Ali veste kje jih bi lahko nasla?
Vse imaš na forumu, tam sem jih vsaj jaz našla..pa poskusi samo s priimkom in ne zraven napisat izpraševalec, ker meni ni našlo.
Zanima me ali vam je uspelo poiskati vprašanja po izpraševalcih za zakonodajo in slovenščino?
Na vrhu foruma oz. nad naslovom teme je iskalnik, ki išče samo po naslovih tem...za iskanje po celotni vsebini uporabite iskalnik zgoraj desno oz. kliknite tukaj.

Vprašanja za vaše izpraševalce lahko najdete tudi tako, da kliknete na njihove priimke v prvem prispevku te teme: 5.11.2013 ob 16.30 - Lamut, Oštir, Šarec Rojc
 
A mi lahko kdo razloži notranjo, zunanjo, fleksibilno diferenciacijo, ker to očitno gospa rada sprašuje...V mojih zapiskih sem namreč našla samo notranjo, ki je od 1-9 razreda!
Hvala!
 
Živjo a ni notranja to da nardiš ti znotraj razreda homogene skupine, poj fleksibilna je od 4. -7. razreda k je da so skupine heterogene, poj je pa še zunanja k je pa 8., 9. razred- k maš homogene v 3 nivojih?


zanima me ali mogoče kdo ve kaj se je spremenilo pri zakonodaji, da sedaj ne more biti referenduma pri nepremičninskem davku. Res lepo prosim za pomoč :)
 
Hmm, to pa nimam pojma...pa pomoje to ne bo spraševala!
 
Datum izpita: 5.11.2013
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Lamut
Izpraševalec za ustavo: Oštir
Izpraševalec za slovenščino: Šarec Rojc
Pozdravljeni!
Zanima me, kdaj ste tisti, ki ste imeli danes izpit, poslali prijavo?
Hvala!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
832

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu