4. nov 2014 ob 16.30 - Zupančič, Mavri, Erlač

Trenutno berete:
4. nov 2014 ob 16.30 - Zupančič, Mavri, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
5. okt 2011
Prispevki
9
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 4. nov 2014
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: POMOČNICA VZGOJITELJICE

Izpraševalec za zakonodajo: MARJANA ZUPANČIČ
Izpraševalec za ustavo: VANJA MAVRI
Izpraševalec za slovenščino: MAJDA ERLAČ

Prijava poslana dne
Potrditev prijave dne:
Obvestilo o izpitu dne:

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Kako je šlo? Bila bi zelo hvaležna za objavo vprašanj. Hvala!
 
USTAVA

- Državna ureditev (sodna, izvršilna, zakonodajna)

- Koga volimo na volitvah? Kako volimo? Opiši mandat izvoljenih?

- Nekaj o pravicah (naštet si moral kakšne poznamo in opisat eno)


SLOVENSKI JEZIK

- Spoznavni in odnosni govor pedagoškega delavca? Opiši

- Delitev jezika? Opiši vse

- Uporaba pomišljaj in vezaj; definicijo je želela slišat in vstaviti pomišljaj v primere, ki jih da ona napisane na listu.

ZAKONODAJA

- Svet vrtca (sestava in pristojnosti)?

- Normativi oddelkov v vrtcu ?

- Kdo izvaja vzgojno delo v vrtcu? (vzg .in pom .vzg.) Kdo je še lahko poleg vzg. Prisoten v skupini?
 
Hey,
gospe so prijazne in pomagajo. Počakajo da se umiriš in poveš odgovor, tudi če razmišljaš je vse OK ker je vedoželjna in čaka na tvoj odgovor. Niso delovale stroge, videti so da res želijo sprostiti živčno vzdušje.
Meni je uspelo! Držim pesti za vse, ki se še pripravljate na zagovor! Upam, da vam uspe! SREČNO
 
To je moja druga izpitna komisija na katero sem čakala 2 meseca. Moja prva prijava pa je bila junija.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
161
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
572
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.090
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
176
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
318

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu