4. jul 2016 ob 15.30 - Žgur, Oštir, Epih

Trenutno berete:
4. jul 2016 ob 15.30 - Žgur, Oštir, Epih

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. maj 2016
Prispevki
1
Naziv
učiteljica nemščine
Zavod
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 4. jul 2016
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesorica nemščine

Izpraševalec za zakonodajo: Žgur
Izpraševalec za ustavo: Oštir
Izpraševalec za slovenščino: Epih

Prijava poslana dne: 26. maj 2016
Potrditev prijave dne: 10. jun 2016
Obvestilo o izpitu dne: 13. jun 2016

Dodatno sporočilo:
Prvo prijavo sem poslala že 7.4. Ker se dolgo niso odzvali, sem poklicala, kdaj bom dobila kakšen dopis. Izkazalo se je, da se je izgubila pošta v kateri so mi poslali obvestilo za dopolnitev vloge. Če ne bi klicala, še zdaj ne bi imela datuma!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Vidim, da se bova skupaj potili ;) kako ti gre učenje?
 
Tudi jaz bom tam :) Enaka komisija in ista ura. Ali to pomeni, da nas gre več naenkrat noter? Kako napredujeta z učenjem?
 
Jaz imam uro ob 16.00. Ne, notri gre vsak sam, zgleda, da zunaj čakaš in se živciraš :(
Me zanima, koliko ima vsak predvidenega časa...?!

Učenje...kaj pa vem, sedaj sem v zakonodaji. Ugotovila sem, da tale izpraševalka precej sprašuje o otrocih s PP, kar mi ni niti najmanj všeč :( Upam, da tiste, ki so v teh vodah ;)

Kako gre tebi?
 
Meni gre pa počasi (prepočasi) :) Trenutno se ukvarjam z vsemi izjemami, ki jih ta naš ljubi jezik premore :) Zakonodaja mene še čaka, sem se učila bolj tako na hitro, vprašanj izpraševalke pa še nisem pregledovala. Tako da imam še preveč učenja in premalo časa... Gotovo pa moraš poleg vsega znanja imeti tudi nekaj sreče, da dobiš vprašanja, ki so ti bolj pisana na kožo. Upajmo, da nam bo uspelo:)
 
SKJ imam jaz drugi teden v planu. Čas neusmiljeno teče, upam, da bom imela srečo z vprašanji..se kar zanašam na to :P
 
Ojla sotrpini/ke!

Kako vam gre? Že vse obvladate?
Mene tako utruja, da bi najraje videla, da je že mimo....
 
Živjo.
V moji glavi je trenutno ena velika zmeda. :) Imam občutek, da bolj kot se učim, manj znam in da sem vedno bolj neprepričana vase. Tako da stanje ni ravno bleščeče... :) Je tvoje znanje kaj bolj popredalčkano? :)
 
Oh, nisem edina, zgleda. Ne vem, se mi zdi, da znam, potem se mi zdi, da ne znam nič.
Določene teme sem samo preletela. Morita me zakonodaja in vprašanja o otrocih s PP, ki jih pogosto postavlja.... En čas sem sigurna vase, pride moment, ko sem vsa panična... Potem se tolažim z napisanimi vprašanji, ki naj bi jih vsaj kolkortolko znala... Res na psiho udari ta izpit! :(
 
Ja..res je tako kot pravijo - če znaš, ni tako grozno :)
 
Pri naši komisiji smo bili 4 ob 16h in 3 ob 15.30, približno 15 minut je vsak notri, tako da se zunaj sedi in čakaš, da si na vrsto.
Jaz sem se 3 tedne, en teden vsak sklop,tako po par ur na dan.
 
Tudi meni je uspelo :) Pa res je tako, da ni tako hudo, če si se vsaj približno naučil. So prijazni, usmerjajo, pomagajo in če se izgubiš, postavljajo podvprašanja. Jaz sem se učila nekje 1 mesec, tako po 4 ure na dan. Ampak glede na to, da sem slovenistka sem se malo bolj poglabljala v slovenščino, ostalo pa, bolj kot ne, samo preletela.
P.S. LucijaD čestitke :) Občutek je prijeten, kajne? :)
 
Bravo za obe! :)

Taverne, a boš napisala še svoja vprašanja?
Vijola, kako je šlo?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
2
Ogledi
1.722
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 11. jul 2023 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
1.050
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
702
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 13. jul 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
704
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. jul 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
749
  • Članek
Dosežki slovenskih osmošolk in osmošolcev na področju državljanske vednosti so po rezultatih...
Odgovori
0
Ogledi
120

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu