4. feb 2015 ob 15.30 - Hlača, Pečjak Ferlež, Cotman

Trenutno berete:
4. feb 2015 ob 15.30 - Hlača, Pečjak Ferlež, Cotman

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. dec 2014
Prispevki
7
Naziv
profesorica razrednega pouka
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 4. feb 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor razrednega pouka

Izpraševalec za zakonodajo: Hlača
Izpraševalec za ustavo: Pečjak Ferlež
Izpraševalec za slovenščino: Cotman

Prijava poslana dne: 5. jan 2015
Potrditev prijave dne: 21. jan 2015
Obvestilo o izpitu dne: 22. jan 2015

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
Mene pa neki na splošno zanima. A si pošto, v kateri te obveščajo o datumu izpita, dobila po navadni pošti v nabiralnik ali priporočeno? Jaz čakam in čakam, pa ne dobim nobene pošte.
 
Jaz sem dobila navadno pošto v nabiralnik. Po kakšnem tednu ko si oddala pošto te obvestijo o popolnosti prijave, nato pa odvisno, lahko da v 1 tednu dobiš, kdaj imaš zagovor. Ampak do tistega terima imaš še 2 tedna. Upam da sem dovolj jasno napisala :) kdaj pa si poslala prijavo? Si dala priporočeno, da imaš dokazilo? Lahko pa tudi pokličeš na ministrstvo in vprašaš če so prejeli tvojo pošto.
 
Prijavo sem oddala 13. 12. 2014, po novem letu sem dobila pošto, da je potrebno prijavo dopolniti. Pa sem, mislim, da 7. 1. 2015, poslala dopolnitve. 16.1. 2015 so me obvestili, da je prijava ustrezna.
Bega me, ker so se nekateri kandidati prijavili za menoj, pa tudi prijavo so jim potrdili za menoj, pa že imajo datum. Pol se ti res vse možno začne napletat po mislih, npr, da se je izgubila pošta.
Vse sem jim pošiljala priporočeno in tudi potrditev prijave z njihove strani sem dobila priporočeno.
 
Jaz sem 15. 1. dobila pošto, da je prijava ustrezna, datuma za izpit pa tudi še nimam. Mislim, da nimaš (nimava) nič za skrbeti, saj je šele en teden :)
 
Jaz tudi mislim da te nima kaj za skrbet. Jaz sem sicer dobila datum tocno 1 teden kasneje, ko sem prejela posto, da je popolna prijava. So mi pa kolegice rekle, da so one cakale 2 tedna ali se vec (odvisno od guzve), da so dobile termin. Naslednji tede, jaz mislim, da bo zagotovo posta v tvojem nabiralniku :)
 
In res me je čakala.
Z datumom izpita 5.2.2015
 
Evo super, si docakala :) zdaj pa veselo na delo in drzi pesti za nas reveze, ki imamo ze v sredo izpit :/
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 22. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
296
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
298
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
276
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
294
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
317
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
323
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
712

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu