4. dec 2014 ob 16.00 - Loborec Škerl, Dolenc, Nidorfer Šiškovič

Trenutno berete:
4. dec 2014 ob 16.00 - Loborec Škerl, Dolenc, Nidorfer Šiškovič

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Liu

Pridružen
21. okt 2014
Prispevki
29
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 4. dec 2014
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv:

Izpraševalec za zakonodajo: Loborec Škerl
Izpraševalec za ustavo: Dolenc
Izpraševalec za slovenščino: Nidorfer Šiškovič

Prijava poslana dne 23. okt 2014
Potrditev prijave dne: 12. nov 2014
Obvestilo o izpitu dne: 19. nov 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Jest mam isto komisijo, na isti dan, ob isti uri :) a je to možno? :O
 
aha sm že našla odgovor:

'Ob istem času je naročenih več kandidatov, izpit traja največ 15 minut, vstopate posamezno.' :)
 
kaj pa vem, kdaj se mi zdi da še kr znam, kdaj pa spet bl tko tko...zdle telih 14 dni še zdržim, ker ziher je ziher :D da se ne bom pol tolkla po glavi haha. Kaj pa ti?
 
Ustavo in Evropo znam, danes sem začela s slovenščino, zakonodajo sem se pa polovico predpisov že neki učila čist na začetku, ampak že kr dost pozabla... :S Ti?
 
jest tut Ustavo in Evropo bi rekla da znam, mal bom šla še po vprašanjih od Dolenca, zdj sm pri zakonodaji, grem lepo počasi skoz, pri slovenščini mi pa naglasna znamenja delajo preglavice, pa ločila morem še obdelat...pa pravopis, slovenščina mi je najbolj bedna...upam da ne grejo tok u podrobnosti :D
 
Jaz tudi ob enakem terminu! Ampak nisem tako pridna, sem se komaj začela učit :S
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 18. dec 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: Strokovni naziv: pomočnik...
Odgovori
0
Ogledi
612

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu