4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Trenutno berete:
4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. dec 2011
Prispevki
11
Datum izpita: 4. 7. 2013
Ura izpita: 15. 30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesorica slovenščine

Izpraševalci
- zakonodaja: Nevenka Lamut
- ustava: Milena Bonelli
- slovenščina: Nives Križnar

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 3. 6. 2013
Potrditev prijave dne: 11. 6. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 12. 6. 2013

Dodatno sporočilo:
Ima še kdo to komisijo na ta dan? :)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Da, jaz imam, eno uro za tabo :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Že vse obvladaš? Meni dela zakonodaja sive laseeeee ...
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Jaz tudi na isti dan, ob 16:30.
Kolikor berem, naj bi bile te tri gospe kar v redu, a ne?
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, baje so fajn, upam, da se komisija ne spremeni ... Kako vam gre učenje? Že ponavljate ali se še učite? :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Sploh ne ločim več med ponavljanjem in učenjem. Se mi zdi, da vse sproti pozabljam...;)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, ogromno je vsega. Nekako mi zakonodaja ne gre v glavo. Ko sem si delala zapiske, mi je bilo vse tako jasno, zdaj ko pa bi se naj to naučila, pa mi kar nič ne ostane v glavi. :(
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, tako je. Ko bereš se ti zdi vse logično, ko moraš pa sam povedat, se pa kar nič ne spomniš...:/
Jaz upam, da bo šlo...še vedno je tako, da večina naredi ;)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, upam, da bomo tudi mi med to večino. :) Sploh nimam občutka, kako naj bi to izgledalo - moraš ogromno povedati, ali samo osnovne stvari ... Pustimo se presenetiti, ne? :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, tudi jaz. :) Pa tudi jaz nimam občutka, koliko je potrebno povedati. Jaz mislim, da če se bom spomnila, kam spada
vprašanje, bo že to ok. ;) Pri vseh različnih komisijah in svetih...;)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Dolgo se že pripravljaš na strokovnega? Mislim, tako - aktivno. :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Zvedela sem tri tedne prej. Pred tem si tudi pogledala še nisem, kaj šele zapiske zbrala skupaj...Tako, da niti ne... S tem, da smo seveda zdaj imeli še noro stanje v službi z zaključevanjem ocen, konferencami, dokumentacijo. In se res učim samo popoldne... Pa ti?
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Pri meni je zelo podobna situacija. Prav tako sem izvedela za datum 3 tedne prej. Takrat sem si začela delati zapiske, učila pa sem se tudi "po obrokih", ker smo tudi mi (kot vsi sedaj) imeli ogromno dela v službi (kot si napisala - zaključevanje ocen, poročila ...), pa še doma imam punčko, ki tudi (normalno) zahteva svojo pozornost. Tako da, ja, se imam pravico sekirati, ker res nič prav ne vem. :( Čas pa leti kot ... Priznam, da me je pošteno strah.
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Polona7: Tudi jaz imam izpit 16.30. Očitno smo vse tri v podobni situaciji. Izvedele za izpit prib. 3 tedne prej, vse imamo obveznosti v službi (sploh zdaj ob koncu šolskega leta) v glavi pa že cela zmešnjava. Meni bo morda ostal le kak dan, da bom "utrjevala" predealno literaturo. Žal :(
Kaj pa učite? Jaz učim matematiko v osnovni šoli.
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Ja, saj je verjetno pri vseh podoba situacija. Zdaj bi si kar želela biti v situaciji pripravnika, da bi bila lahko lepo 3 tedne doma, in se počasi učila vse skupaj. Ampak dobro, vse ima svoje prednosti in slabosti. Jaz učim angleščino v osnovni šoli. Je pa tudi mene že precej strah, sploh nočem razmišljat, kako me bo šele v četrtek. Malo me pomirja samo dejstvo, da kolikor berem, je komisija prijazna :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Polona7, tudi mene je že strah in sem ravno razmišljala, kaj bom šele delala v četrtek. :( Najbolj me je strah, da bom dobila tam pred komisijo totalni blackout ... Kar je čisto možno, da se mi bo zgodilo. Še tisto malo, kar vem, da bom pozabila.
Ele, smo res v podobni situaciji. Mi je že malo lažje, ko vidim, da nisem edina. :) Jaz pa učim slovenščino v osnovni šoli.
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Sem na istem. Podatkov čisto preveč, imam občutek, da kar se zadnje dni učim, mi sploh ne ostane več v glavi. Pa že na splošno me take stvari naredijo živčno, kaj bo šele tam. Jaz pa imam občutek, da se stvari premalo podrobno učim. Ker res ne znam vseh točnih naštevanj pri zakonodaji, pa točno rokov za vsako malenkost...:S
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Pri meni je čisto isto. Preveč je podatkov, zato se nekaj površno učim, podrobnosti pa mi tako ali tako ne ostanejo v glavi, če je že ostalih podatkov preveč ...
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Sem sicer bolj pesimist glede tega izpita, ampak vsaj kolikor berem na forumu, jih večina naredi. Ne vem no, ali pa tisti, ki ne naredijo, ne želijo deliti svoje izkušnje ;) Tako, da je to vsaj nekaj dobrega :)
 
Odg: 4. 7. 2013 - Lamut, Bonelli, Križnar

Pred kratkim sem izvedela za nekaj kandidatov, ki niso naredili. Ne vem ozadja in morda tudi bolje da ga ne vem :)
Polona7: tudi jaz ne vem vseh rokov in vsega pri zakonodaji. Literature je res preveč in upam, da komisija to tudi upošteva. Meni se zdi bolj pomembna neka splošna osveščenost, ki si jo pridobimo s študiranjem te "solate". Imamo še dan, dva za učenje. Še malo atomov energije, mortivacije pa bo ... :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
199
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
325
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.221

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu