4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Trenutno berete:
4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. jun 2012
Prispevki
10
Področje: Predšolska vzgoja (vzgojiteljica)

Izpraševalci
  • USTAVA: Jurij GROZNIK
  • ZAKONODAJA:Vida TRILAR
  • SLOVENŠČINA:Bilka MATE
Sporočilo:Zanima me kakšne so izkušnje z omenjeno komisijo? Ima še kdo ta dan strokovni izpit, isto komisijo?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: Datumi zagovorov in izpitna komisija: 4. 7. 2012

Živjo! Nisi edina, ki ima ta dan točno to komisijo, sva že dve. Pa tudi za vzgojiteljico. bolj malo sem zasledila o tej komisiji.

lp
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

a lahko vprašam kdaj sta se prijavili-jaz sem se okoli 19.4,dobila sem že odgovor da je vse ok, ni pa še prišel datum izpita ?
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

js sm imela popolno prijavo 17.5. me pa čudi kako to, da še nisi dobila. mogoče bi bilo pametno, da pokličeš na ministrstvo. lp
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Se strinjam. jaz sem prijavo poslala 14. 5. Odločbo sem prejela 24. 5., datum in komisijo pa 15. 6.
Nekaj sem brskala po forumu glede komisije in sem dobila vtis, da so vsi o.k.
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Lahko povem, da je g. Groznik zelo prijazen in pomaga. :)
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

res?? o to mi bo pomagal, ker je s tem že malo zgubljene treme in živčnosti.hvala za informacijo :)
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Oj! Tudi jaz imam str. na ta dan. Veliko uspeha&vztrajnosti pri učenju vama želim!
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

hvala, tudi tebi želim enako. Js že komej čakam, da opravim, ker me tile dnevi zunaj preveč mikajo na kaj drugega kot na učenje.
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

oj, tudi jest imam ta datum in me je že zj groza, imam kr nočne more tko me je strah, res upam, da ne bodo preveč strogi, ker tega učenja je pa tooook in toooooooooooolk informacij, da se mi že kr meša!!!!!!! me pa zanima a se učite čisto vse do podrobnosti?????
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

podrobnosti?js sm si pregledala mal vprašanja po forumu in se učila na tak način, saj sem tako vidla kaj je bolj pomembno in kaj niti ni.
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Veliko stvari je pomembnih in res se je nemogoče vse naučiti. Jaz se večino snovi učim pregledno, tako da znam nekaj o tem in tem povedati. Na pamet se bom naučila le nekaj pomembnih datumov in letnic ter kakšen člen iz ustave, ki se kot vprašanje pogosto ponavlja.
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Meni se zdi, da se enostavno NE MOREŠ naučiti vsega! Maaaa, vsega je toliko, da na trenutke kar obupujem. Sreda je pa vse bližje in bližje... Povejte, a veste aktualne ministre, predsednike? O politiki nimam pojma in bi se morala to dejansko napiflat, kdo je kdo. Še sam dodatno delo:/
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Nekaj ministrov vem, nekaj ne. S tem se ne obremenjujem preveč, ker nikjer nisem zasledila, da bi kdo direktno vprašal, kdo je minister za to in to. Nekaj kolegic mi je omenilo, da so se to napiflale, ampak jih tega niso spraševali. Bolj se mi zdi verjetno, da bi jih zanimale te združitve: npr. prej ministerstvi za šolstvo in šport, zdaj za izobraževanje, znanost, šport in kulturo. Nevem. Možnosti imajo ogromno, in če želijo itak najdejo nekaj kar ne veš, ne glede na to koliko časa in kaj vse si se učil. Jaz dajem povdarek na ustavi in Evrorski uniji, nekaj členih iz konvencije, zakonu o vrtcih ter nekaj iz ZOFI, pri slovenščini pa na ločilih in veliki začetnici in upam, da so priprave dobro lektorirane.
 
Nazadnje urejeno:
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Uporabnik Pilar je napisal:
Povejte, a veste aktualne ministre, predsednike? O politiki nimam pojma in bi se morala to dejansko napiflat, kdo je kdo. Še sam dodatno delo:/
V kolikor vas zanima, smo zbrali povezave na tej strani: viewtopic.php?f=11&t=964
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Še ena, ki že rahlo obupuje (imam izpit na isti dan, samo pri drugi komisiji). Tega je enostavno preveč :? Najbolj me muči ZOFVI, ker je res preveč podatkov...Namen se imam naučit tiste glavne zadeve za moje področje in upat na najboljše (druga nam tako ne preostane,heh).
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Pozdravljeni!
Uspelo mi je :) in niti ni bilo grozno. Vprašanja so se mi zdela dokaj enostavna in splošna, pri zakonodaji vezana zgolj na moje področje, tudi pri ustavi ne vem, če bi si lahko želela lažjih vprašanj. No, pri slovenščini je bilo bolj podrobno in nekaj nepričakovanih vprašanj, predvsem pa ogromno podvprašanj. Komisija je ostala nespremenjena, bili so prijazni in so usmerili, kadar je bilo potrebno. Govoriš pač, dokler ne vidiš znaka, da bo to dovolj. Če še vedno čakajo je znak, da še kaj dodaš. Vprašanja bom zapisala po izpraševalcih.
Pa še to: forom mi je zelo pomagal, vendar čisto dovolj niso vprašanja ki jih tukaj najdete. Ostalo je treba vsaj predelati, prebrati; odvisno koliko ti ostane časa. Je pa dovolj dobra usmeritev in človek bi bil lahkoveren, da se po teh vprašanjih ne bi naučil.
Hvala forumu!
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

OJ JAZ IMAM V KOMISIJI MATE IN GROZNIKA IN BI TE LEPO PROSILA ČE BI MI LAHKO NAPISALA ČIMPREJ VPRAŠANJA KER IMAM 12.7. IZPIT-LAHKO NA ZASEBCA ALI PROSIM NA EMAIL [email protected]
PROOOOSIM,LP,VESNA
 
Odg: 4. 7. 2012 - Trilar, Groznik, Mate

Pozdravljena! Vprašanja sem vpisala pod izpraševalce. Išči na tem forumu pod izpraševalec Mate oz. Groznik.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.966
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.055
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
684
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
858

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu