4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Trenutno berete:
4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. dec 2011
Prispevki
4
Učiteljica razrednega pouka, 15.30

Izpraševalci
Ustava: ŽIvko Banjac
Zakonodaja: Marija Hladin
Slovenščina: Bilka Mate


Ima še kdo strokovni izpit na isti dan in uro? Imate kakšne informacije (po možnosti pozitivne:) za izpitno komisijo?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Zdravo
tudi jaz imam jutri isto komisijo in opravljam samo ustavo. komisije žal ne poznam
upajmo da bo ...
lp tina
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Hoj. No super, da bo vsaj ena, ki bo z mano trepetala pri isti komisiji:).. Koliko sem zasledila iz forumov je komisija kar vredu-upam!:) Lep dan še naprej!
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Pozdravljeni!

Tudi sama imam jutri isto komisijo. Sem pa na vrsti 16.30. Upajmo na najboljše in da bodo imeli izpraševaci dober dan :)
Vso srečo obema :)

LP, Špela
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Hvala Špela... Upam, da bomo vse tri ministrstvo zapustile z nasmeškom:).. LP Martina
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Uzpit opravljen USPEŠNO:) Z veseljem vam posredujem vprašanja:
Banjac-javnost ocenjevanje, avtonomija šolskega prostora, pristojnosti ravnatelja
Hladin-predsednik Rs (volitve, mandat, pristojnost...), otrokove pravice (naštej, načelo otrokove največje koristi), družinski zakonik, svet EU in evropski svet
Mate-končna, nekončna ločila, stilčnost/nestičnost ločil, socialne zvrsti jezika
Pa pri vsakem še kaki 2 podvprašanji...

KOmisija je več kot odlična, res pa je da znanje moraš imeti:)
LP
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Tudi meni je uspelo :)

Še moja vprašanja:
Banjac - naloge ravnatelja, javnost ocenjevanja, avtonomija šolskega prostora, organi šole, kateri so strokovni organi šole.
Hladin - vlada (sestava, volitve), katera institucija EU ima izvršilno funkcijo (E. komisija) - opiši jo, otrokove pravice - izobraževanje.
Mate - funkcijske zvrsti jezika, vejica v priredjih, naglas.

Res so zelo prijazni! Ampak mislim, da hitro vidijo, ali znaš in to zelo vpliva.
Papa :)
 
Odg: 4. 4. 2012 - Banjac, Hladin, Mate

Pa nam je uspelo :)

Komisija je super, jaz sem bila zelo pozitivno presenečena :) Nasmejani, sproščeni in res prijetni :)

Banjac: organi v šoli, strokovni organi, svetv šole, OPP - vse kar veš
Hladin - pravice v zvezi s sodnimi postopki, varstvo osebne svobode, zakonodaja EU, pravica do izobraževanja
Mate - zapis z vezajem, zgodovina slovenskega knjižnega jezika, zemljepisna lastna imena

Res so fajn :) Se strinjam, če hitro znaš, si kmalu zunaj :)

Samo brez skrbi. Če se učiš, ti uspe :)

Srečno vsem!
Špela
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu