4. 4. 2011 - Pavlič, Marolt, Petročnik

Trenutno berete:
4. 4. 2011 - Pavlič, Marolt, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
27. jan 2011
Prispevki
6
Zavod
Vrtec Blaže in Nežica Slo.Bistrica
Pozdravljeni!! Danes sem izvedela, da imam rok za stok.izpit 4.04. ob 15:30h! Laie_13.gif Komisijo sestavljajo: Pavlič, Marolt, Petročnik, mogoče kdo pozna oziroma je seznanjen z potekom njihovih vprašanj?? MG_54.gif Jaz sem že zdaj nervozna, čeprav sem se že full učila in mi je ostala nepoznana samo še slo.! read.gif

Upam da ima kdo kakeršnekoli infomacije o tej komisiji!! Lepo prosim!! JC_ThankYou.gif
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Živjo!
A mi lahko poveš, kdaj si poslala priprave in koliko časa je minilo, da so ti sporočili datum izpita? Veliko sreče:)
 
Poslala sem 1.03., po enem tednu sem dobila domov, da izpolnjujem vse pogoje in da bom obveščena v roku 90dni o datumu. Danes pa sem že dobila domov, da imam 4.04. izpit! Meni je to super, ker se učim že dober mesec za tole in že komaj čakam, da opravim. Vsaj upam da opravim, ker potem me maja čaka še rok za rodit! :)
 
Pozdravljene,

jaz pa še zbiram pogum za prijavo, no zanima me...kako ste se lotile učenja zakonodaje, mogoče kak nasvet kako se lotiti te zadeve?

lp
 
Zakonodajo sem si jaz sposodila v službi, potem pa lepo po vrsti začneš brat, ni kaj drugega!! Saj zakonodaja ni tako težka, gre kr hitro v glavo, že po prvem branju, ti veliko ostane. Meni je bila najtežja evropska ustava, druge stvari še nekak grejo v glavo hitro!:) Je pa res, da je zakonodaje največ, zato sem si jaz vzela res čas in se že pripravljam na tale strokovni izpit 2 meseca. Vendar tako, da sem vsaki dan bila za literaturo kako uro, več ne, ker mi čas in volja nista dopuščala!:)
 
Ja saj ravno voljo je natežje najt, da bi se sploh zraven spravla :(

tanja1985 za katero področje pa delaš (jaz -OŠ)? Jaz pa ne delam nikjer, tako da si zakonodaje nisem mogla pridobit v službi. No v primeru, da tudi ti opravljaš strokovnega za OŠ, bi te vprašala, kako so kaj ti zapiski, ki se dobijo na tem forumu za zakonodajo, če so vredu, če so popolni, še kaj manjka?

Hvala za odgovor.
 
Jaz delam za predšolsko vzgojo, tako da sem usmerjena v to zakonodajo! Je pa na internetu na ministerstvu za šolstvo, kjer imaš dokumentacijo, mislim da dovolj podatkov oziroma literature, ki bi morala zadostvovat! Drugače pa na tem forumu tudi najdeš dosti stvari, samo si jih je potrebno vredu sortirat, da ne preskočiš kakšne stvari!

Drugače pa v knjižnjici tudi vrjetno kaj najdeš!

Pa kr pogumno k učenju, ko se spraviš zraven, potem steče!!:)
 
O super!! In že znaš vse?? Meni samo tale slovenščina dela preglavice, nekak mi ne gre v glavo!! No saj še je teden dni časa!!:)
 
Hoj hoj hoj!!! Danes imela izpit in brez težav naredila!! JC_goody.gif

Nič bat, tile trije so vsi prijazni in ni neke panike!! ;)

Vprašanja pa takole:
Ustava:
Naštej institucije EU;
Konvencija o otrokovih pravicah (kdo jo je sprejel in kdaj, kaj je v njej zapisano);
Uradni jezik v Sloveniji.

Zakonodaja:
Svet staršev;
Naštej oddelke v vrtcu;
Načela sodelovanja z starši.

Slovenščina:
Ločila (kaj so končna ločila in stičnost ločil);
Nekaj v zvezi z stičnostjo je bilo še eno vprašanje(kaj je levostično kaj desnostično - nekaj takega, se ne spomnim točno)
Sklanjaj otrok v ednini in množini;
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu