4. 10. 2011 - Chwatal, Bonelli, Erlač

Trenutno berete:
4. 10. 2011 - Chwatal, Bonelli, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. apr 2011
Prispevki
12
Pozdravljeni!

Ima še kdo ta datum in to komisijo? Dobrodošle tudi kakršnekoli informacije (v zvezi s komisijo, vprašanji ...). Na forumu sem sicer našla nekaj, ampak zelo malo.

Javite se!

(Komisija:
predsednik - zakonodaja: Borut Chwatal
ustava: Milena Bonelli
SJ: Majda Erlač)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

O, dobro je vedeti, da ne bom edina. grin.gif

Imaš že kakršnekoli informacije? Predvsem me zanimajo vprašanja, ki jih ta komisija postavlja.

Sicer pa sama še zdaleč nisem intenzivno začela, zbiram pa informacije, literaturo, berem ... Upam, da se mi jutri uspe malo bolj resno lotiti vsega, če ne bo kriza ...
 
Pojma nimam o naših izpraševancih. Se bom pustila presenetit :P Upam pa na njihovo dobro voljo in srečo z vprašanji :)

Trenutno sem pri koncu z učenjem slovenskega jezika. sedaj pa zbiram literaturo še za ostalo. Držmo pesti...
 
O, si pridna! Jaz bi pa vseeno raje kot presenečenje vedela, kaj me bodo vprašali. Ampak to je itak nemogoče.

Srečno z učenjem (tudi vsem ostalim)!
 
čer:))

mene pa sam zanima kdaj si se prijavila na strokovnega?
vse to še me čaka. Zapiske sem že spravla skupaj...zaj pa rabim `nujno` enga da se začne vse to učit namesto mene!!??

držim pesti
 
Jaz sem poslala prijavo 17. 6. 2011

Sem rekla, da se začnem učiti, ko dobim datum ... tega pa sem dobila konec avgusta. Zdaj pa se moram samo še resno spraviti. Prav malo mi je težko, ker tako odlašam in ne vem točno, kako naj se lotim. JC_thinking.gif Pa vseeno upam na najboljše.
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
No, pa je za mano. Vesela! JC_goody.gif

Hvala lepa forumu za vso pomoč! JC_ThankYou.gif

Svoja vprašanja pa sem napisala v ustrezne podforume.

Z lepimi pozdravi ...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 6. maj 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
174
Datum izpita: 3. apr 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
303
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
393
Vprašanja za učiteljico zgodovine, geografije (OŠ) Ustava: zakonodajni postopek Iz konvencije...
Odgovori
0
Ogledi
1.276

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu