31. mar 2021 ob 16.00 - Trilar, Pinter, Cvetko

Trenutno berete:
31. mar 2021 ob 16.00 - Trilar, Pinter, Cvetko

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
4. nov 2020
Prispevki
12
Datum izpita: 31. mar 2021
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Pinter
Izpraševalec za slovenščino: Cvetko

Prijava poslana dne: 2. mar 2021
Potrditev prijave dne: 5. mar 2021
Obvestilo o izpitu dne: 11. mar 2021
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Datum izpita: 31. mar 2021
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Pomočnica vzgojiteljice

Izpraševalec za zakonodajo: Trilar
Izpraševalec za ustavo: Pinter
Izpraševalec za slovenščino: Cvetko

Prijava poslana dne: 2. mar 2021
Potrditev prijave dne: 5. mar 2021
Obvestilo o izpitu dne: 11. mar 2021
16. 20 imam jaz. Z istimi izpraševalci. :)
 
Jaz imam sicer 15.45 ampak ni bilo te možnosti izbire ure. Super si bomo lahko kaj sporočile!:)
 
Hejla :)
Kako gre učenje? Meni bo glavo razneslo ... Zdi se mi, da ne vem prav nič.
Prosila vi vaju, da javita, če se bo zamenjala komisija in delita vprašanja, ki sta jih dobili sem gor. Prooosim in hvala! :)
 
Hejla :)
Kako gre učenje? Meni bo glavo razneslo ... Zdi se mi, da ne vem prav nič.
Prosila vi vaju, da javita, če se bo zamenjala komisija in delita vprašanja, ki sta jih dobili sem gor. Prooosim in hvala! :)
Živijo! Ohh enako pri meni! Ce me kdo zdej kaj vpraša nevem nič😞 nevem pa sploh kaj bi se še učila😅
Jaa jaz bi tudi prosila ce usaj za komisijo sporoči kolegica pred mano, hvala! Jaz res upam da nam ostane ista in da nas še zadnji vlak spustijo skozi!🥰
 
Živijo! Ohh enako pri meni! Ce me kdo zdej kaj vpraša nevem nič😞 nevem pa sploh kaj bi se še učila😅
Jaa jaz bi tudi prosila ce usaj za komisijo sporoči kolegica pred mano, hvala! Jaz res upam da nam ostane ista in da nas še zadnji vlak spustijo skozi!🥰
Res je veliko vsega... Ne gre vse znat. Jaz se zdaj učim malo po vprašanjih izpraševalcev...
Jaaa, kar se tega tiče smo imele srečo. Upam, da nam bo sreča še v Ljubljani naklonjena :D
 
Jaz nisem bla panična do danes haha ma nam bo ratalo punce zmoremooo 💪😊 jaz sem pred vami tako, da javim
Drgac se tudi jaz zdej učim po vprašanjih upam, da bodo ista🤞😁
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 12. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
137
Datum izpita: 7. mar 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
491
  • Članek
Letna posodobitev podatkov o plačah in dodatkih učiteljev in ravnateljev šol v Evropi, Teachers’...
Odgovori
0
Ogledi
754
  • Članek
V okviru 2. razpisa za standardne projekte programa Interreg Območje Alp 2021-2027 bo...
Odgovori
0
Ogledi
414
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
322
  • Članek
Maja 2023 sta Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje in Pedagoški inštitut, hkrati z mednarodno...
Odgovori
0
Ogledi
249

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu