30. sep 2014 ob 15.30 - Žun, Bonelli, Erlač

Trenutno berete:
30. sep 2014 ob 15.30 - Žun, Bonelli, Erlač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. maj 2013
Prispevki
18
Datum izpita: 30. sep 2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor matematike in računalništva

Izpraševalec za zakonodajo: Žun
Izpraševalec za ustavo: Bonelli
Izpraševalec za slovenščino: Erlač

Prijava poslana dne 1. avg 2014
Potrditev prijave dne: 18. avg 2014
Obvestilo o izpitu dne: 11. sep 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

A je kdo imel koga iz te komisije? Kakšni so? Opazila sem, da zadnja vprašanja so bila objavljena tam nekje maja? A mi lahko od vas, kateri ste septembra opravljali izpit pri komu od te komisije napiše vprašanja? Bi bila res zelo hvaležna!!
 
Jeeeej, naredila! Komisija je bila zelo sproščena in pozitivna, smo se dosti vmes nasmejali. Gospod Žun je zelo prijazen, vendar jaz sem imela težave pri njem ker zelo hitro in nerazumljivo govori, dostikrat sem ga morala vprašati ali lahko ponovi vprašanje. :)
 
Čestitke!

Bi lahko napisala vprašanja od gospe Bonelli? Imam njo v komisiji. Lp
 
Seveda, je zelo prijazna gospa, ko odgovoriš na vprašanje ti zraven vedno še kaj pove (kot intermezo):
1. Vlada (vse + imena vseh ministrov)
2. Javne finance
3. DZ (vse)
 
Hvala. Zelo obširno, vidim :) Drugače pa fajn vprašanja, le nova imena ministrov si moram pogledati.:rolleyes: Kako dolgo je vse skupaj trajalo?
 
V bistvu zgleda tale strokovni kot en pogovor, dajo zelo splošna vprašanja (pod vsako temo pa še en kup vprašanj), kot en pregled čez celotno snov. V eni uri smo opravile 4 kandidatke, približno 15 minut ali manj :)
 
O hvala. Sem ti še poslala ZS, pa si mi že tu skoraj vse odgovorila. :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu