30. jun 2015 ob 15.30 - Cankar, Bonelli, Gomboc

Trenutno berete:
30. jun 2015 ob 15.30 - Cankar, Bonelli, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
31. maj 2015
Prispevki
12
Naziv
prof. kem in bio
Zavod
na
Področje
  1. Osnovna šola
Datum izpita: 30. jun 2015
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesorica kemije in biologije

Izpraševalec za zakonodajo: Cankar
Izpraševalec za ustavo: Bonelli
Izpraševalec za slovenščino: Gomboc

Prijava poslana dne: 27. maj 2015
Potrditev prijave dne: 4. jun 2015
Obvestilo o izpitu dne: 9. jun 2015

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Tudi jaz imam strokovni izpit na ta dan, pri isti komisiji, le pol ure kasneje (Če bo komisija res taka, bo kar v redu).
 
še ena, ki ima zagovor ob isti uri pri istih izpraševalcih :) kako vam gre učenje?
 
Ja, dosti je vsega. Mene čaka še celotna šolska zakonodaja. A sta obe za osnovno šolo? Pa še glede vprašanj izpraševalcev: pri Cankarjevi in Gombacevi je precej malo vprašanj (očitno imata od 17. 6. naprej dopust. :) Sploh Cankarjeva za zakonodajo ima pretežno vprašanja, ki se navezujejo na vrtec. A se veliko zanašata na ta vprašanja? Večkrat sem že brala na forumu, da na izpitu potem ni bila ista komisija kot zapisano v pismu... Kdor ne razkira, ne profitira... Jaz bom šla malo na srečo (v večji meri pa upam, da na znanje). Srečno!
 
Ja, za OŠ. ;) Glede vprašanj pa je tako: jaz sem jih oz. jih bom poskušala predelati (skoraj) vsa. Pri ustavi in slovenščini mi je to, v veliki meri, že uspelo. Ugotavljam pa, da kljub temu oz. če tudi se učimo "samo" po vprašanjih, zajamemo zelo velik spekter snovi in na koncu dejansko znamo veliko (ne pa vsega ;)). Tako da učiti se po vprašanjih ni tako hud rizik ... :cool: Pri zakonodaji, pa sem si, ravno zaradi razloga, ki ga navajaš (manjša količina vprašanj ge. Cankar) pogledala skupna vprašanja zakonodaje, torej od različnih izpraševalcev in menim, da tudi ta zajemajo široko in bistveno količino snovi. Je pa res, da že čisto majhna selekcija ni več 100-odstotna in da če se le da je dobro predelati vse. Pa še to, ko praviš, da si od ge. Cankar zasledila pretežno vprašanja s področja vrtca - menim da zato, ker so izpit opravljaje vzgojiteljice. Me lahko bolj ali manj pričakujemo vprašanja iz našega področja, torej iz zakonov osnovnošolskega izobraževanja (upam :D).
Lep vikend, čeprav bo preživet za knjigami. :)
 
jaz danes utrjujem zakonodajo, jutri bom ustavo, v ponedeljek pa slovenščino. Hm, vse je odvisno, kakšna vprašanja dobiš, jaz se iz vprašanj nisem učila, čeprav kot pravi tina888, itak zajemajo res bistvo...jaz sem raje odprla zakone in šla člen po člen študirat...saj se učim že slab mesec, tako da se mi je nekaj stvari že sedlo....najbolj me muči slovenščina :)

punci, lepo se učita in se vidimo v torek! upam, da ostane enaka komisija, baje, da so fajni :)
 
Res je, najbolje predelat in razumet vse, oziroma čim več. Uff ja, slovenščina je precejšen zalogaj ... Pa ravno tukaj sem mislila, da imam nekaj prednosti, ampak ko sem vzela v roke slovnico in podobno sem ugotovila, da tako zlahka pa spet ne bo šlo. o_O
Zanima me, če morda vesta ali te v primeru menjave komisije o tem obvestijo ali zveš na licu mesta? Tudi jaz upam, da ostane ista! ;)
 
Za menjavo komisijo (žal) izveš šele tam. Kdaj pa bosta prišli na izpit? Kar za ob 16.00? Jaz nisem iz Ljubljane.
 
jaz imam 15.30 in bom tam urco prej....za vsak slučaj...pa vidve?
 
Tudi jaz imam ob 15.30, tako da se vidimo okoli pol 3. ure. Nic, grem dalje zakonodajo študirat ... :confused::)
 
jaz pa spat...glavo mi bo razneslo od vseh informacij :) saj nam bo uspelo! :)
 
Jaz imam pa ob 16.00, tako da bom kakšne 20min prej tam. Srečno obema!
 
ljncku, bodi vsaj pol ure prej tam, lahko da prideš prej na vrsto. Komaj čakam, da se rešim, škoda, da ni že jutri torek :)
 
Tudi vama vso srečo in predvsem znanja! :) Malo še pa bo mimo ...
 
Punce, na hodite prezgodaj na izpit, ker ne boste prišle nič prej na vrsto kot napisano. Razpisan je vrstni red; menda imajo 4 kandidati isto uro, razporeditev teh je po priimku. Izpiti se začnejo ob pol 4h (4 kandidati), ob 4 (4 kandidati) in mislim da tudi ob pol 5h (4 kandidati). To mi je povedala kolegica, ki je bila včeraj tam in je izpit naredila (imela je drugačno komisijo, naredilo pa ga je 11 od 12 kandidatov). Srečno!!
 
Jaaaa, presrečna da je za mano. Izpraševalke niso zahtevale podrobnosti, vprašanja so bila super in je bilo hitro gotovo. :D
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 26. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
1
Ogledi
1.043
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.963
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
5
Ogledi
947
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
518
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 20. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
504
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 27. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
789

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu