30. 6. 2011 - Lamut, Dolenc, Šink

Trenutno berete:
30. 6. 2011 - Lamut, Dolenc, Šink

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Obnovljen prispevek uporabnika iinchy, ki je napisal:

Se bo treba še ogromno učit, da bom vse znala scenic.gif, ampak tudi meni počasi zmanjkuje časa ...

Glede komisije sem poizvedovala tukaj na forumu in vsi, ki so karkoli napisali o izpraševalcih, so jih pozitivno ocenili. Upam, da je res tako, in da ne bodo preveč zahtevali od nas. beg.gif

Komaj čakam, da bo to za mano...

LP
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Narediiiilaaaa seeem!!!!!!!!!!!
JC_goody.gif Laie_60A.gif
Niso me vprašali nič novega, so mi pa zamenjali 2 v komisiji. Namesto Dolenca in Lamutove sem imela Mileno Bonelli in ??? JC_thinking.gif
Nič niso komplicirali, pomagali so s podvprašanji, pri 1 vprašanju pri zakonodaji se mi je malo zatikalo, ostalo sem pa znala.

Vprašali so me:
Državni svet
pravica - varovanje podatkov
E komisija

Učenci s PP (kdo jih določi, na kakšen način)
Nadarjeni otroci
Razred, oddelek (kaj je kaj)
Normativi pri oblikovanju razredov

Vse sklanjatve
V katero sklanjatev spada kri
Kratice, okrajšave
Katerega spola so kratice
 
Tudi meni je uspelo!!! JC_goody.gif

V komisiji je bila namesto Lamutove gospa Šenica Pavletič, namesto gospoda Dolenca pa gospa Bonelli.

Vprašanja:
Ustava:
1. Vse o slovenskem sodstvu (mandat sodnikov, kaj so podzakonski akti, ustavno sodišče ...)
2. Otrokove pravice

Zakonodaja:
1. Kadri v osnovni šoli (katere pogoje morajo izpolnjevati, našteti sem morala vse tudi tehnično osebje).
2. Pravilnik o šolski prehrani

Slovenščina:
1. Raba vejice
2. Stavčni členi (samo našteti)
3. Socialne zvrsti jezika (samo našteti)

Vsi trije so bili zelo prijazni, če se je kje kaj zataknilo, so postavili še kakšno podvprašanje ali pa so me ustavili, če so videli, da znam :)

Lep pozdrav! l_googd_luck.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
831

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu