30. 6. 2011 - Čebular Musar, Rozman, Križnar

Trenutno berete:
30. 6. 2011 - Čebular Musar, Rozman, Križnar

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mladi učitelj

Osebje foruma
Administrator
Pridružen
21. nov 2010
Prispevki
5.831
Obnovljen prispevek uporabnika sandika, ki je napisal:

Datum izpita: 30. 6. 2011

Področje: predšolska vzgoja

Izpraševalci:

USTAVA: Tomaž Rozman
ZAKONODAJA: Slavica Čebular Musar
SLOVENŠČINA: Nives Križnar

Danes dobila datum. shock.gif Še kdo na ta dan? Kakšne informacije o komisiji?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

tudi jaz ob 15.30. kolegica je imela križnar in je zelo prijazna, sprašuje iz priprav.
 
Ja, baje je gospod Rozman tudi zelo prijazen gospod......in drugače, kako se kaj pripravljaš?
Sodelavka je ravno danes imela datum in je naredila (pri drugi komisiji)!

LP
 
zivjo!
jaz imam ist imam isti datum, samo uro ob 16.30.
kako grejo priprave? grin.gif
uspesno ucenje zelim!
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
HVALA!

.... živčna glih ne, zaenkrat ... jutr pa po moje ful ... pa sam, da bo že enkrat konc!


Pa ti?

LP
 
No, zdej sm pa jz že tud kr živčna ... se mi zdi, da nč ne znam, ko pa začnem brat pa vse vem read.gif !

Sm si slovenščino za na konc pustila, ker mi v šoli nikol ni delala problemov ... no, zdej se mi pa zdi, da pojma nimam in se je najbolj bojim!!!!

Ma, ne vem več ... v glavnem, komi čakam, da bo konec pa ni pomembn kak rezultat bo!

Pa ti, kaki občutki te kaj dajejo?

LP
 
Lep pozdrav,

upam, da bo/je šlo danes kot po maslu :) Zanima me pa nekaj: Kdaj si se prijavil/a na izpit. Jaz namreč še čakam na datum in ne vem, ali je sploh varianta, da dobim datum še pred 15.7. Dobila sem le obvestilo z ministrstva, da izpolnjujem vse pogoje.

lp, Barbara
 
JC_goody.gif

.... NARDILA ... OBČUTEK FENOMENALEN ... ane mpikad?

... kako je pa tebi šlo cade?

... drugače pa, strah odveč, ker je komisija zelo prijazna in iščejo znanje ne neznanja!

drinks.gif
 
sem mislila da boš prišla na drink v kafič pa te ni bilo.

sem zelo vesela zate in seveda zame.
 
.... sej bi pršla, če bi vedla, da si tam! Zaka pa nis prej rekla?! Jz sm pa itak takoj šla na telefon pa do mojga tk, da nism nč okol gledla, če bi te v kakem kafiču vidla! Pa drugič no! :D

... uživi! Mogoč se pa kej srečama, pa grema pol na kavo!

LP
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 12. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
742

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu