30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Trenutno berete:
30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
14. apr 2012
Prispevki
8
Zavod
Vrtec Trbovlje
Področje v šolstvu:

Izpraševalci
  • USTAVA: Marija Hladin
  • ZAKONODAJA: predsednik komisije Tomaž Rozman
  • SLOVENŠČINA: Irena Rakovec Žumer
Sporočilo: Zanima me, če je že kdo imel to komisijo na strokovnem izpitu?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Jaz imam tudi 30.5. ob 16.30, vendar pri drugi komisiji:

Predsednik / Zakonodaja: Igor Selan
Ustava: Urška Klopčič
Slovenščina: Mateja Gomboc

Prijavo sem poslala 10.4.2012.
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Uporabnik Annita je napisal:
Jaz imam tudi 30.5. ob 16.30, vendar pri drugi komisiji:

Predsednik / Zakonodaja: Igor Selan
Ustava: Urška Klopčič
Slovenščina: Mateja Gomboc

Prijavo sem poslala 10.4.2012.

Objavite lahko novo temo za drugo komisijo.
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Prijavo sem poslala 12.4.2012 in sem dobila datum za izpit 30.5.2012

lp
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Ob enaki uri in datumu imam tudi jaz strokovca. Več kot zadovoljna :) bi bila kakršnekoli inf. o izpraševalcih, ker imam tudi te navedena iste. Hvala!
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Kod sem jaz zsledila na forumih so baje prijazni in ti tudi pomagajo, če to drži pa nevem. Kako ti gre učenje?

Lp
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Včeraj sem se začela intenzivno učiti, prej sem pa delala pregled gradiva. Bila sem na seminarjih za priprave na strokovca, tako da mi je učenje verjetno olajšano. Dobili smo namreč vse inf. in potrebno gradivo. Upam, da mi uspe v prvo.Veliko sreče tudi tebi. Kar pa se komisije tiče- ga. Hladin je menda res krasna, za ostala dva pa nimam kakšnih podrobnih inf. .
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Prosim a mi lahko poveš kakšne informacije so vam dali na semenarju. Jaz se že tudi učim in upam kod ti da naredim v prvo.
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Dobili smo gradivo, ki zadostuje za znanje na strokovcu. Poudarili so tudi nekaj vprašanj, ki se velikokrat pojavljajo. Ko sem pregledovala ta forum, sem res opazila vprašanja, ki se neprestano ponavljajo. Pomembno je menda tudi, da govoriš knjižno...torej pazi na izraze, sploh če govoriš s kakšnim narečjem. Če si na meji z znanjem, pretehta poročilo mentorja...in še več podatkov, ki se dejansko izvedo na tem forumu. Moja sodelavka je prejšnji teden opravila kar nas še čaka, pa pravi, da ni nič hudega, če le pokažeš neko znanje. Malo pa tudi pomagajo s podvprašanji. Srečno, pa saj se verjetno srečava ;-) ! Če bom imela pa kakšne težave z učenjem, se pa oglasim ;-)
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

No, pa je prišel dan D.Trema, strah pa občutek neznanja...grozno.Komaj čakam, da je za mano, upam da uspešno. Veliko sreče tudi tebi Pepi1970!! ;-)
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Danes uspešno opravila strokovni izpit. Upam, da si ga ti tudi. Si mogoče ti šla zamano notri na izpit.

Lepo te pozdravljam
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Če si prijazna gospa z očali, potem da. In da...tudi sama sem uspešno opravila strokovni izpit!! Iskrene čestitke tudi tebi...Uživaj pri svojem delu še naprej ;-)
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Da to sem jaz in tudi tebi čestitke in veliko užitkov in veselja pri delu. Komisija je bila res prijazna in tudi pomagala je. :)
 
Odg: 30. 5. 2012 - Rozman, Hladin, Rakovec Žumer

Res je, ampak si se mi zasmilila...le kaj so počeli s tabo pol ure? Jaz sem zaključila v 10 minutah. Trema je bila na vrhuncu, ampak je šlo kot po maslu, ko sem se sprostila.

Bravoooooooooo še enkrat!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bravo-gif JC_you_rock.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu