30. 5. 2011 - Žun, Klopčič, Mate

Trenutno berete:
30. 5. 2011 - Žun, Klopčič, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

hei,

zanima me kdaj si poslal/a prijavo, da vidim malo kdaj približno bom na vrsti.
 
Jaz sem kar poklicala po telefonu in so mi povedali, čez nekaj dni pa sem dobila pošto.
 
jaz bom verjetno jutri kar poklicala,ker sem že neučakana.prijavo sem poslala nekje v začetku
aprilu,tak da mislim,da bi mogla biti počasi na vrsti.se že fejst učite?
 
živjo!

js sem poslala 11.4. pa še tud kar čakam... s katerega področja opravljate SI? očitno s(m)o srp-ji kasnej :(
 
jaz sem z glasbene šole.upam,da bomo počasi tudi tisti, ki smo v aprilu poslali, na vrsti (čeprav še nimam pojma svare3.gif ). kaj pa ti zagovarjaš?
 
področje posebnih potreb. zdej se pa že res lep cajt vleče. upam, da bo čimprej, junij je že tako natrpan...
 
Jaz delam v posebnem programu, nastope pa sem opravljala na srednji ekonomski. A ve kdo katero zakonodajo moram poznat podrobneje?
 
jaz še kar čakam datum- ga ni od nikoder... JC_thinking.gif
delam pa iz področja predšolske vzgoje(pom. vzg)
a se že fejst učite??? read.gif
 
jaz sem ustavo približno skozi,zaj sem si začela brati zakonodajo.
samo nimam ravno občutka,da bi kaj dosti vedla .kak ste kaj ostali daleč z učenjem?
 
Pozdravljeni/e kako vam gre? Tudi jaz imam 30.5. ob 15.30 to komisijo. A o g. Žunu ni nič zapisanega?! Ali kdo kdo ve kaj o njem? Kaj rad sprašuje? Hvala za odgovor.
Sem že čisto na koncu z živci, saj sploh še nisem vsega predelala, zakonodaje pa je sploh preveč..
Lp,
Bella.
 
Nikjer nič o gospodu Žunu. S katerega področja pa delaš strokovnega? OŠ ali SŠ?
Tega je res veliko. Sem komaj predelala ustavo in slovenščino, zdaj se motam z zakonodajo.

LP
 
Tudi jaz se najbolj mučim z zakonodajo. Poučevala sem na OŠ, nastope pa opravljalala na SŠ, tako da mislim, da moram poznat kar obe zakonodaji..
Ne vem.. Upam, da ne bodo prestrogi :) Ampak te komisije pa res ni nikjer več zasledit, res čudno.. bomo videli kaj bo..
lp, Bella.
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu