3. nov 2020 ob 16.00 - Zupančič, Palhartinger, Honzak

Trenutno berete:
3. nov 2020 ob 16.00 - Zupančič, Palhartinger, Honzak

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
22. sep 2020
Prispevki
6
Datum izpita: 3. nov 2020
Ura izpita: 16.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Zupančič
Izpraševalec za ustavo: Palhartinger
Izpraševalec za slovenščino: Honzak

Prijava poslana dne: 6. okt 2020
Potrditev prijave dne: 12. okt 2020
Obvestilo o izpitu dne: 14. okt 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljeni, tudi jaz imam 3.11. strokovni izpit. Mislite da bo izveden ali ga bodo zaradi situacije prestavli? Jaz sicer upam, da ga nebodo
 
Jaz sem včeraj klicala, so rekli, da poteka vse normalno. Vendar glede na ukrepe ki bodo sprejeti v ponedeljek dvomim. Gospa na ministrstvu je rekla, da v kolikor bodo spremembe bodo pravočasno obvestili.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Članek
Inspiring ERA! je nov mednarodni projekt v okviru programa Obzorje Evropa, ki bo podpiral in...
Odgovori
0
Ogledi
162
  • Članek
V petek, 1. decembra 2023, so na Pedagoški fakulteti Univerze na Primorskem (UP PEF) potekali...
Odgovori
0
Ogledi
194
  • Članek
V Južni Koreji so sprejeli zakon za boljšo zaščito učiteljev pred zlonamernimi pritožbami...
Odgovori
0
Ogledi
573
  • Vprašanje
Po novem pravilniku napredovanja me zanima, ali se mi šteje delovna doba, ko sem v šoli...
Odgovori
0
Ogledi
1.091
  • Članek
9. 5. 2023 se je uradno začelo Evropsko leto spretnosti, s katerim želi Evropska komisija...
Odgovori
0
Ogledi
177
  • Članek
Statistični urad je v rubriki Eksperimentalna statistika objavil prispevek Satelitski računi za...
Odgovori
0
Ogledi
146
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 14. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: glasbena šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
301

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu