3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Trenutno berete:
3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
6. maj 2013
Prispevki
17
Datum izpita: 3. 07. 2013
Ura izpita: 17,30

Področje v šolstvu: Srednje, poklicne in strokovne šole
Strokovni naziv: univerzitetni diplomirani ekonomist

Izpraševalci
- zakonodaja: mag. Štefan Žun
- ustava: Igor Kogoj
- slovenščina: Sergeja Petročnik

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 3. 6. 2013 osebno
Potrditev prijave dne: 13. 6. 2013
Obvestilo o izpitu dne: 14. 6. 2013

Dodatno sporočilo:
Mi je že vroče. Še komu?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Tudi meni je že precej vroče!

Imam isti datum kot ti, samo da imam čas zagovora ob 16.30. Lahko te počakam, da povem kaj sem bila vprašana.
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Anja,
bi bilo lepo zvedeti, ker materiala za predelati je res veliko.
Lp Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ops, sem se zmotil. Ura izpita je tudi pri meni napisana ob 16,30. Torej nas je več naročenih ob isti uri.
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

No, potem boš pa ti žrtveno jagnje :) in boš šel prvi noter, da jih zmatraš s svojim znanjem in bodo mene vprašal samo kakšno malenkost, ok? :)

Kako ti gre učenje? Mene matra tale slovenščina... Ne vem, kako se bom vse naučila v tako kratkem času... Prejšnji teden se nisem mogla nič, ker sem imela toliko dela...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Anja,
v demokraciji je pač tako in se z tvojim predlogom strinjam in grem prvi v boj. Seveda Mateja iz Kočevja, ki ima isto uro, mora tudi podati svoje soglasje.
Ne vem, če jih bom zadosti utrudil, se bom pa gotovo potrudil, da bodo potem bolj popustljivi. Sprašujem pa se ali se ti nič ne bojiš, da bo za menoj nastopil problem kontrasta?
Lp Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

:))) Hvala, kolega!

Kontrasta... komplementarnega, količinskega, barve do barve... o katerem sploh govoriva tukaj? V moji stroki jih je namreč kar nekaj takih, ki so enakovredni, če ne celo nujni za soobstoj. Moje znanje bo zasijalo šele, ko te bom zamenjala na vročem stolčku! HAHA!

Še zmeraj se gulim slovenščino... kdo bi si mislil,da je moj materni jezik tako zakumpliciran?!

Mateja, kako gre tebi? Vrtnar Higi že vse ve... ;)
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

zdravo,

jaz se ucim, je pa res velikoooo vsega... Iz katere profesije izhajata? Jaz sem učiteljica športne vzgoje.
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ja, res je noro velik... jaz se prejšnji teden nisem mogla nič učit, ker sem bla na ustni maturi 4x, pa še noro je blo s temi ocenami... Najbrž je blo enako pri vas...

Učim strokovne predmete na programu Medijski tehnik (Fotografija, animacija). Ne vem zakaj mormo znat take podrobnosti, če nismo učitelji slovensčine? Zdi se mi, da v naši predragi Sloveniji v vsem pretiravamo, razen pri plačah.
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ima kdo od vaju link na sedaj veljaven ZOFVI? Mislim, da nimam prave verzije...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Mateja, jaz bom jutri poiskala, kje mam tisti file in ti pošljem.

Pa ne bi se sekirala, če ni čist taprava verzija, a misliš, da je tolk drugačna? Jaz bom imela zelo malo časa za te zadeve, ker je vsega preveč in ne zmorem več... da ne rečem, da sem zdravstveno že čist sesuta...

Če bo šlo, bo, če ne, pa bo kar bo. Ne se sekirat, Mateja, sej boš nardila!

LP Anja
 
Nazadnje uredil moderator:
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Anja in Mateja,
lepo se pripravljajta še v naprej.
Glede ZOFVI sem prepričan, da če pogledaš sestavo sveta zavoda in takoj veš, če imaš zadnjo verzcijo. (če imaš sestavo 3: 3: 3 je stara verzija. Glej: http://www.mizs.gov.si/fileadmin/mizs.g ... _10_09.pdf
Lp Igor H
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

To ne drži popolnoma, lahko je v zofviju še kakšna nova sprememba, saj sestava sveta je že nekaj časa ista...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Knjiga Mala slovnica, Mateja Gomboc in zapiski iz srednje šole. Pa tudi malo iz neta, npr.iz strani študentov slovenščine. A si bil morda na tečaju v aprilu?
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Mateja,
hvala za hitri odgovor. V aprilu nisem bil na tečaju. Za to knjigo sem slišal da je dobra. Pa me sedaj baše, tudi zapiskov iz srednje šole nimam več.
Lp Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ne najdem kaj dosti vpr. od Petrocnikove. Morda ti veš kje so napisana?
 
Nazadnje uredil moderator:
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Mateja,
a si še v zadnji fazi: vprašanja. Sem veliko iskal od Žuna sem našel zelo malo, od Kogoja veliko več, Petročnik tudi nekaj. Sicer imam tega nekaj na: Dropbox - ŽunKogojPetročnikvprašanja.docx upam, da lahko snameš, verjetno pa ni vse. Sicer sporoči emajl naslov.


Lp Igor

ps. Anja, mogoče tebe tudi zanima.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu