3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Trenutno berete:
3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ja Anja. Morda kdo od vaju ve, kako podrobno je znati napredovanje učiteljev, tudi tam je kar nekaj naštevanja ...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Mateja,
PRAVILNIK O NAPREDOVANJU ZAPOSLENIH Pravilnik o napredovanju zaposlenih v vzgoji in izobraževanju v nazive
V VRTCIH IN ŠOLAH V PLAČILNE RAZREDE je ena stvar druga pa, sedaj se pa prosim ... znajdi.
Lp Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ja to vem, samo kako podrobno,to je za nas učitelje kar pomembna stvar, ampak da moramo vedeti to na pamet, ajoj...
Kako ti gre ucenje?
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Pomembni za pregibanje: človek, mati, hči, gospa, otrok

Mene bolj težijo naglasna znamenja...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Še zadnji dan te naše agonije :) Mateja, Igor in vsi ostali - držte se- to bo naš dan D! :))

Bytheway ... ne najdem kaj je sekundarna zakonodaja (EU)... a je to Lizbonska pogodba?
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Anja,
brez panike je rekel vojak Švejk. Vse ustanovne pogodbe gredo pod primarno zakonodajo. Saj se sliši logično. Sekundarna zakonodaja pa so uredbe, direktive, odločbe in sklepi priporočila in mnenja, ki jih sprejema Svet EU in druge institucije (Evropski svet, Evropski parlament). LP Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Ja treba je znat skalanjat posebnosti. Naglasna znamenja so pa cela znanost. Mi res ne grejo. Kar se tiče pa teh sklanjatev, smo se jih pa že veliko v SŠ učili ...
 
Nazadnje uredil moderator:
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi,
še preizkus iz slovenščine, če vaju zanima. Vejica pred veznikom IN je tudi na "mladi učitelj" pod slovenščina.
LP Igor
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Konvencija je sporazum med državami, institucijami.... Deklaracija pa je javni razglas. Tako je v SSKJ. Ampak kakšna je pa razlika v sami praksi, pa težko rečem. Konvencija je bolj politični, pravni dokument. Moje razmišljanje. :)
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Igor, kul zadeva. Vejice mi delajo težave...
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Hi Anja,
meni tudi, pred in in ali. Na srečo imamo šele jutri in lahko to še vse ponovim.
LP Igor
Imam vprašanje: vsi izpraševalci postavljajo po tri vprašanja. A položiš tudi, če veš samo dva pri vsakem?
 
Odg: 3. 7. 2013 - Žun, Kogoj, Petročnik

Verjetjo naredis, samo moras znati druga dva zelo dobro, no tako si mislim. Igor, kdaj imas ti? In ti Anja?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu