3. 6. 2013 - Lamut, Klun, Ambrož

Trenutno berete:
3. 6. 2013 - Lamut, Klun, Ambrož

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. jan 2012
Prispevki
2
Zavod
oš vojke šmuc izola
Datum izpita: 3.6.2012
Ura izpita: 16.30

Področje v šolstvu: Osnovna šola
Strokovni naziv: profesor matematike in tehnike

Izpraševalci
- zakonodaja: Nevenka Lamut
- ustava: Klemen Klun
- slovenščina: Darinka Ambrož

Informacije o prijavi na strokovni izpit
Prijava poslana dne: 5.januar
Potrditev prijave dne: 10.januar
Obvestilo o izpitu dne: 4. februar

Dodatno sporočilo:
Strokovni izpit, ki sem ga dobila dodeljenega februarja, sem sporočila za odsotnost (smrt v druzini), tako da so me dodeli zdaj junija. Dobila sem pošto včeraj 17.5, izpit je 3.6. Tak da so kar hitri, ko dobis pošto je čez 2 -3 tedne kar ze izpit. Ja nič gremo se učit. Pozdravljam sotrpine =)
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 3. 6. 2013 - Lamut, Klun, Ambrož

Ustava: Izpraševalec dr. Klemen Klun, datum: 3.6.2013

1. Kaj je zapisano v 1.poglavju Ustave in kaj to pomeni (republika-javna stvar, demokr+pravna+soc. država)
2. Člo.pravice: načelo enakosti (pred zakonom ne glede na... ), kako bi definirali pozitivno diskriminacijo (več pozornosti nameniš nekomi, ki ima govorno napako, je invalid..)
3.Zakonodajna oblast (DZ in DS, funkcije)
4. varuh člo.pravic-funkcija
Mislim, da je bilo to vse... Fuuuuuuuuul prijazen:)

Zakonodaja: Nevenka Lamut, 3.6.2013

1. Delovna in učna obveznost učiteljev v OŠ
2. Diferenciacija (Pravilnik o dif. ne velja več, šole lahko razporejajo učence v manjše skupine, fleks.dif., notr. dif.)
3. Vpis v OŠ, šol.okoliš

Če je še blo kaj, se ne spomnim, ker sem se na koncu od vsega pritiska kar zjokala od sreče...Ta gospa je fuuuuuuuuuuuul prijazna, topla, srčna, ful razume, na koncu bi jo bla najraje kar objela:))))) RES zelo zelo super!

Slovenščina: Darinka Ambrož 3.6.2013

1. Priročniki, gnezda, fraz.gnezdo-primer "zvezda"
2. Socialne zvrsti in katere se uporabljajo v šoli, katera bolj (knj.pog.j)
3. Zemljep.lastna imena

Če je še pa kaj bilo, se ne spomnim:) Deluje bolj strogo, ampak je prijazna in vredu:))
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 21. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
680
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 22. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
829

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu