3. 3. 2011 - Gaber, Groznik, Šurca Gerdina

Trenutno berete:
3. 3. 2011 - Gaber, Groznik, Šurca Gerdina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
17. feb 2011
Prispevki
8
izpit imam 3 marca..in me zanima če pozna kdo to komisijo???in kakšna so vprašanja?? hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Oj!
Tudi jaz imam isti dan izpit....
Našla sem največ od ge. Šurce Gerdina, nekaj tudi od g. Groznika, nič pa od Danice Gaber.......
Srečno pri učenju, baje pa da sta prva dva čist okej.
Lp.
 
Oj...kje pa si to najdla ? in kaksna so vprašanja če kaj veš približno?? no jaz imam ob pol 4? pa ti? groza me je resssss...občutek imam da se zastonj učim ker mi nič negre v glavooooo joj joj ...vso srečo tudi tebi na izpitu!! hvala za odg. Lp
 
Ojla, morgen!
Ja vse kar je vprašanj sem našla tu, na tem forumu....(skrajno levo imaš seznam forumov in tam sem našla vse).
Je pa kar obsežno, ma u bistvu se moreš naučit vse.
Kar je meni v tolažbo, je edino to, da je vse skupaj ena loterija. Lahko naletiš na vprašanje, kjer moreš pač
znat vse povedat, lahko boš pa u petih minutah zunaj.
Ne sekiraj se preveč, vsi smo na istem, ne bo pa konec sveta če ne narediva, ha ha. Čez dva meseca ponovno, pa bo!
Kar so meni povedale sodelavke, ki so imele go. Gerdina, pravijo da zgleda stroga, v resnici je pa full okej in ti da veliko podvprašanj, če vidi da si zablokiral.
Res, ne se toliko sekirat, uči se, pa bo kar bo. Jest imam uro ob 16.30.
Lepo bodi, zdrži še tele tri dni! JC_gimmefive.gif
 
oj :) res je tega je zelo veliko...tudi jaz se tolazim s tem da ce bo sreca na moji strani da dobim vprasanje ki ga obvladam in bo steklo vse super ali pa tudi ne in zatrokiram :/ ..
učim se in kot ti pravis bo kar bo :P če ne pa čez dva messca spet hehe čeprou bi raje zdj vse dala skozi..upajmo da nama rata!!!
ja enako uzivaj in čimbolj si vse zapomni :) pozdravčki
 
opavila sem jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif JC_goody.gif happy0064.gif happy0064.gif happy0064.gif happy0064.gif happy0064.gif
 
Jest tud!!!!!!!!!!!!!! Sej tud časa ni blo se zunej spoznat...........
No ja, nima veze, super! Za nami je vse skup!
Jeeej! [teacher.gif]
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
1.969
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.060
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
621
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
684
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
860

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu