29. sep 2014 ob 15.30 - Karba, Starič Holobar, Ambrož

Trenutno berete:
29. sep 2014 ob 15.30 - Karba, Starič Holobar, Ambrož

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
28. jan 2013
Prispevki
3
Datum izpita: 29. sep 2014
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: Vrtec
Strokovni naziv: pomočnica vzg.

Izpraševalec za zakonodajo: Karba
Izpraševalec za ustavo: Starič Holobar
Izpraševalec za slovenščino: Ambrož

Prijava poslana dne 15. sep 2014
Potrditev prijave dne: 15. sep 2014
Obvestilo o izpitu dne: 5. sep 2014

Dodatno sporočilo:


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Po izpitu vprašanja objavite tukaj: OBJAVA izpitnih vprašanj

Skupna izpitna vprašanja in po izpraševalcih najdete tukaj:
Uporabite tudi forumski iskalnik (Kako deluje iskalnik?)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

A mi lahko kdo razloži te datume?
Prijava poslana dne 15. sep 2014
Potrditev prijave dne: 15. sep 2014
Obvestilo o izpitu dne: 5. sep 2014

Kako je lahko prijava poslana 15.9, obvestilo pa se dobi 10 dni prej 5.septembra?!
 
To tudi mene zanima... pa še en tak primer je objavljen...
 
Verjetno res, ampak je polno drugih podobnih primerov. Ne želim biti tečna za brezveze, a nas je precej ki čakamo na svoj datum in se malo orientiramo po objavljenih datumih. Tako lahko dobimo vsaj približno občutek, kdaj bi lahko bili na vrsti.
 
Kdaj si pa poslala prijavo, Frucka? Jaz sem jo 4.9., pa sem potem 10.9. dobila potrditev prijave (sicer z datumom 5.9. :)). Zdaj pa čakam na datum izpita. Mislim, da ne bo prej kot oktobra, kaj pa ti misliš?
 
Poslala sem 2.9, dobila pa enako: 10.9. Septembra sigurno ne bo :) Meni bi odgovarjala druga polovica oktobra.
 
Jaz sem pa poslala 2.9 in do danes še nisem prejela potrditve prijave!?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Izpit sem opravljala kot svetovalna delavka na OŠ. Komisija je bila korektna in prijazna, gredo...
Odgovori
0
Ogledi
1.468
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
535
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 3. maj 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
966

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu