29. 6. 2011 - Paj, Groznik, Šurca Gerdina

Trenutno berete:
29. 6. 2011 - Paj, Groznik, Šurca Gerdina

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
11. maj 2011
Prispevki
8
Pa je tudi moj datum prišel. Prijavo sem oddala 11. 5. Ima še kdo to komisijo na isti dan?
Sem pa smer razredni pouk.

LP
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 29. 6. PAJ, GROZNIK, ŠURCA GREDINA

Oj,
jaz imam na ta dan isto komisijo. Sem pa smer predšolska vzgoja, s tem da sem pripravništvo opravljala v OŠ.

Lp
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
jeeeeeeeeeeeej! Naredila! JC_goody.gif

Komisija je fajn, pomagajo če se zatakne, vendar vseeno zahtevajo znanje. Strah je bil velik swoon2.gif , samo potem ko začneš odgovarjati, je vse lažje.

Srečno ostalim!

Zdaj pa veselo na počitnice drinks.gif dance3.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
2.078
  • Zaklenjeno
Pozdravljeni. Dobila sem komisijo g. Groznik (ustava), ga. Šenica Pavletič (predpisi) in ga...
Odgovori
1
Ogledi
2.184
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
632
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. jun 2023 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: poklicne in strokovne šole...
Odgovori
0
Ogledi
715

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu