29. 6. 2011 - Brank, Brus, Gomboc

Trenutno berete:
29. 6. 2011 - Brank, Brus, Gomboc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Js tudi mam 29.6. ob 15:30 izpit. Delam za pomočnico vzgojiteljice. Nikjer na forumu ne piše kako je izpraševalka Brus, mene je pa ustave najbolj strah tomato.gif
 
Kje pa...a ti že vse znaš al kaj? Js se zdaj najbolj z ustavo mučim...pa mi na začetku še gre, pol pa vedno bolj mešam vse. Za kaj ti delaš a za vzgojiteljico?
 
Jaz sem slovenščino in zakonodajo šla skoz (pač bolj površinsko), ta tedn pa začnem z ustavo in me kr stiska, ko sem čist kontra politike
A zakonodajo pa slo si se že učila?
Ja, za vzgojitco delam,pa ti?
 
Js sem zakonodajo pa slovenščino na hitro šla skos...se mi zdi lažje in bom za pol pustla. Ustava je res težka...js delam za pomočnico vzgojiteljice. Kakšne maš pa zapiske?
 
Živijo punce. Jaz imam tudi na ta dan strokovni izpit. delam pa za pomočnico vzgojiteljice. gradivo sem našla na forumu, edino za vrtce je problem dobim, ampak sem dobila ene zapiske od sodelavk, ki so delale strokovni pred nekaj leti.

Tukaj sem brala, da sta dve iz komisije (Brank in Gomboc) zelo prijazni in pomagata..

uff, upejmo. drugače se pa nisem še začela konkretno učit, kar malo skačem iz ustave na zakone, pa na slovenščino.. se bo treba začet resno pripravljat.. :)
 
No fajn, nas je že več sotrpink grin.gif
Jaz se ta tedn učim ustavo pa upam, da mi bojo res pomagali in mi pogledali skozi prste JC_thinking.gif
Če pa rabiš kakšne zapiske, pa mi sporoči mail in ti jih pošljem
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

Datum izpita: 10. apr 2024 Ura izpita: 16.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
3
Ogledi
236
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.00 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
279
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 16.15 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
299
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 16. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
4
Ogledi
975

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu