29. 3. 2011 - Oblak, Gojković, Dušej Blatnik

Trenutno berete:
29. 3. 2011 - Oblak, Gojković, Dušej Blatnik

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
21. jan 2011
Prispevki
14
Zavod
OŠ Apače
Prejela sem obvestilo o strokovnem izpitu:
-predsednica: Ivanka Oblak
- ustava: Violeta Gojković
- slovenski jezik: Anica Dušej Blatnik

29. marec 2011 ob 15.30.

Naj omenim še, da sem že imela datum, a sem zbolela in nato poslala zdravniško opravičilo in zdaj po dveh tednih dobila nov datum.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Ojla!

Jaz imam tudi na ta dan izpit, pred isto komisijo in ob isti uri. A je to sploh mogoče?? Imaš gotovo ob 15.30?

Lp
 
Ja je mogoče! Ponavadi jih je baje kakih pet na isto uro. Ne vem pa ali drug drugega poslušamo. Ve kdo?

Anchy4 - Ali že vse znaš?
 
Pri meni je bilo tako, da smo imeli trije uro ob 15.30, trije pa ob 16.30 - pri isti komisiji. Notri greste eden po eden - nihče nobenega ne posluša, ampak počakate pred sobo v hodniku. Seznam prihajanja v sobo je napisan pred sobo. Ko eden zaključi in pride ven, gre drugi noter, itd.
 
Aha, no potem pa v redu. :) Sem se že bala, da bo kakšna zmeda ...

Ah, kje pa. Občutek trenutno vsekakor ni dober in zdi se mi, da bo tisti dan vse odvisno od sreče. Vse je odvisno od tega, kakšna bodo vprašanja, saj vsega itak ne bom znala.
Kako pa gre tebi učenje?
 
Ja, tudi pri meni je tako. če bo sreča na moji strani, bom naredila. A si ti tudi razredni pouk? A se zakone za srednjo šolo tudi učiš? Jaz ne. Jutri spet začnem s polno paro, ker čez vikend sem se spet posvetila otrokom in možu!
 
Ja, tudi jaz sem končala razredni pouk.
Zakaj bi se pa zakone za srednjo šolo učila? Mislim, da imajo s področja osnovne šole še preveč možnosti za vprašanja ...

No, potem pa ti želim uspešno učenje.

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 9. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
858

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu