29. 3. 2011 - Kresal Sterniša, Mavri, Gombač

Trenutno berete:
29. 3. 2011 - Kresal Sterniša, Mavri, Gombač

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
1. feb 2011
Prispevki
18
Živijo!

Danes sem dobila tale datum za opravljanje strokovnega izpita in sicer ob 15. 30h.
Je še kdo dobil isti datum?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

E, jaz imam tudi ta datum in komisijo, vendar pol ure kasneje. Zdaj se moram pa res začeti učit! scenic.gif
 
No, potem se bova skupaj tresli pred vrati. svare3.gif
Kako daleč pa si z učenjem? Kako ti kaj gre? Še 14 dni časa imava! read.gif
 
Nimam občutka kako daleč sem...enkrat mi je vse jasno, drugič pa nič close_tema.gif
Upam da ne bodo prestrogi. Pa ti, kako gre?
 
Ja, enako tudi pri meni. Enkrat se mi zdi, da bi vse vedela, čez 5 minut pa že zmedeno brskam po zapiskih in nič ne vem. scenic.gif

Bomo videli, kako bo..Upam, da bo šlo skozi, čeprav me je že zdaj groza..
Veselo učenje ti želim! read.gif
 
Pozdravljene...

tudi jaz se vama pridružim ob 15:30. Nič...gremo na delo, v torek pa držimo pesti.

Čim lažje učenje vama želim.

Lp Marija
 
Jutro...

najverjetneje sta že za knjigo. JC_thinking.gif Ali mogoče katera ve, če že sprašujejo tudi Belo knjigo?

Lp phil_04.gif
 
Ojla!
Jaz sem si danes vzela dan zase, sem bila ves dan zunaj, na sončku. Bom jutri zalaufala, ko se mi študijski začne.
Kar sem jaz gledala po forumu, nisem nikjer zasledila, da bi spraševali kaj prav iz Bele knjige. SIcer naj me pa kdo popravi..

Ali si ti kje slišala, da sprašujejo kaj iz Bele knjige ali sprašuješ kar tako?

LP.
 
Živjo!
Prav imaš, tudi zadihat je treba vmes. beach.gif

Vprašanj okoli Bele knjige, sicer nisem nikjer zasledila, vendar je to trenutno zelo aktualna tema v šolstvu in me skrbi, da bi nas znali kaj o tem povprašat. Upam, da ne, ker je že tako tega ogromno.

Uspešeno učenje...

Lp
 
Ja, snovi je res ogroooomno, sploh ne vem, kaj prijet v roke, samo menjujem zapiske ves čas. Pa vseeno upam, da sen nam bo uspelo tega rešiti naslednji torek.. Sicer je res, da se govori o Beli knjigi, vendar v katalogu nisem nikjer zasledila česa o tem. Mogoče lahko vprašajo kaj od tam samo, da vidijo ali slediš dogajanju.

Ali sta vidve tudi za področje OŠ? Se podrobno učita tudi srednješolske zadeve in OPP? Jaz sem Zakon o OPP samo prebrala, bolj sem gledala zakone, ki se tičejo OŠ. read.gif

Veselo učenje!
 
No, kot vidiš...mi misli kar naprej uhajajo in se raje sprehajam po forumu kot, da bi se dejansko učila. JC_goody.gif
Tudi jaz sem s področja Oš in sem vse kar se ne tiče oš področja kar spustila, prebrala bom ZUOPP, vendar je tudi v ZOsn zapisano, kar se iz ZOUPP navezuje na OŠ. Tako, da se bom naučila, no poskusila naučiti, samo to.

Najbolje, da zagrizemo in se v torek tega rešimo...

Upajmo, da bo sonce, da bodo vsi dobre volje in da bomo me razturale :)

Pozdravček...
 
Hehe, kako lepo si to napisala, si me prav razvedrila. JC_goody.gif

Tudi jaz malo berem, malo brskam po internetu, kot vedno, ko se je največ za učit, bi vse drugo delala. Vseeno upam, da bomo znale dovolj, da tole opravimo. Sicer imamo še teden časa za še kaj ponovit, pobrskat, osvežit.

Ja, upajmo, da bo sonček in da bo komisija dobre volje. sun_bespectacled.gif

Pa še to, nekaj sem iskala o napredovanju JU v nazive in plačne razrede? Ali je oboje zamrznjeno do 1. 1. 2012?
 
Nazadnje uredil moderator:
Ojla!

V Zakonu o interventnih ukrepih zaradi gospodarske krize sem zasledila to kar te zanima. In sicer:


Ne glede na določilo 16. in 17. člena ZSPJS in na njegovi podlagi sprejetih predpisov ter ne glede na določbe področnih predpisov in splošnih aktov, javni uslužbenci v letu 2011 ne napredujejo v višji plačni razred ali v višji naziv.



Za več informacij si poglej tole stran:

http://www.sindikatmors.si/novosti/mini ... tavko.html

l_googd_luck.gif

Lp

Mojca
 
Punce, super ste...hvala za info.
Tale forum je zakon, ko bi nam takšno sodelvanje dovolili tudi na izpitu [gooo.gif]

Lp
 
U madonca, tule pa sestankujete na veliko, nameesto da bi se učile Laie_91A.gif

Sem tudi jaz malo pregledala o Beli knjigi, pa ni videti, da bi bila ta stvar "nujna" za naše področje. Morda le kot opomba, da spremljamo zadevo!
Jaz sem smer RP in se učim samo OŠ, nevem ali bi bilo potrebno znati tudi OPP?
Se pa trenutno najbolj piflam SLO, ker sem ugotovila nekaj napak v pripravi, tako da delam na tem. (čeprav me malo muči nek hud prehlad in me cele dneve glava boli, tko da mi bolj slabo uspeva)

Nč, gremo se matrat [teacher.gif]
 
Hejla!

Nimam še datume, poslala pa sem v petek, 18.3, tak da pričakujem v roku enega tedna kakšen odgovor. scare.gif Redno pa spremljam forum, ker se naučim dosti stvari, ki jih nimam v zapiskih. Laie_60A.gif

Uspešno učenje Vam želim! read.gif

Lp

Mojca
 
Zdravo,

mene pa zanima, po kolikšnem času, od takrat ko ste poslali prijavnico na izpit, ste dobili datum.
Jaz ta mesec končam pripravništvo in ne bi rada, da me presenetijo s kakim zgodnjim datumom. Sem se sicer začela nekaj malo učit, ampak mi gre zelo počasi.

Lep pozdrav in veliko sreče na izpitu.
J
 
Joxy, kdaj dobiš datum je odvisno (verjetno) od števila prijavljenih.
Jaz sem poslala 20.2. in imam 29.3. izpit.
Moj kolega pa je poslal prijavnico v januarju in je datum v roku treh tednov (se pravi da je izpit imel čez dobre 3 tedne; jaz pa čez 5 tednov)

lp
 
Jaz sem poslala 22. februarja, datum pa dobila za 29. marca. Odvisno je od števila prijavljenih. Bolj kot gre proti koncu leta, več časa se menda čaka.

LP!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 7. jun 2023 Ura izpita: 15.00 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
467
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 7. jun 2023 Ura izpita: 15.15 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
427

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu