28. maj 2020 ob 15.30 - Vanja Mavri, Janez Kostanjevec, Ditka Kobal

Trenutno berete:
28. maj 2020 ob 15.30 - Vanja Mavri, Janez Kostanjevec, Ditka Kobal

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
7. mar 2020
Prispevki
8
Področje
  1. Vrtec
Datum izpita: 28. maj 2020
Ura izpita: 15.30

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: pomočnik vzgojitelja

Izpraševalec za zakonodajo: Vanja Mavri
Izpraševalec za ustavo: Janez Kostanjevec
Izpraševalec za slovenščino: Ditka Kobal

Prijava poslana dne: 13. mar 2020
Potrditev prijave dne: 19. mar 2020
Obvestilo o izpitu dne: 14. maj 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pozdravljena. :)

Sem naredila. Super, hitro in sproščeno. Iščejo znanje in ne neznanje. Vsi trije.

Ustava:

- Simboli RS
- EU komisija...ker sem se bolj lovila z komisijo, mi je rekel naj naštejem vse institucije EU in naj opišem tisto, ki mi najbolj leži. Izbrala sem EU Svet.
- Konvencija o otrokovih pravicah (kdaj je bila sprejeta, kdo jo je sprejel, glavni cilj in vodilo oz načelo, ter vprašal me je še do katerega leta so otroci ( do 18ga leta))

Zakonodaja:

- Temeljne naloge vrtca
- Svet vrtca
- Publikacija vrtca
- Starostne skupine
Pri vsakem vprašanju, me je vprašala, kje najdemo to napisano.

Slovenščina:

- Listek na katerem sem imela a in b stolpca. Napisane so bile različne besede (npr. a) prijatlca b) prijateljica, ...) in sem mogla povedat katero je pravilen zapis. Vmes je bila tudi a) Slovenska knjiga b) slovenska knjiga in je rekla, da sta oba zapisa pravilna in naj povem kdaj bi uporabila enega in kdaj drugega.
- Sklanjaj tla
- Naštej socialne zvrsti

Prosim in srečno. :)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.460
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
284
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
172
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
828
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
224

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu