28. maj 2020 ob 15.00 - Cankar, Čebular Musar, Cvetko

Trenutno berete:
28. maj 2020 ob 15.00 - Cankar, Čebular Musar, Cvetko

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
30. jan 2020
Prispevki
117
Datum izpita: 28. maj 2020
Ura izpita: 15.00

Področje v šolstvu: vrtec
Strokovni naziv: Pomočnica vgojiteljice

Izpraševalec za zakonodajo: Cankar
Izpraševalec za ustavo: Čebular Musar
Izpraševalec za slovenščino: Cvetko

Prijava poslana dne: 11. mar 2020
Potrditev prijave dne: 20. mar 2020
Obvestilo o izpitu dne: 14. maj 2020
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

zdravo,
evamat, mogoče kakšna povratna inf.?
kako je bila komisija, kakšna vprašanja,...
 
Komisija je svetovna! Res top:) ta kombinacija skupaj je res delovala tako super, sprosceno. Vprasanja sem zapisala pod vprasanja izprasevalcev. ;) imas isto kombinacijo?
 
Namesto Cankarjeve imam jaz Čepinovo, sem namreč predmetni učitelj. Si se zelo dolgo učila? Meni je kar že groza, koliko znam in koliko časa še imam (16. 6 je moj dan).
 
Namesto Cankarjeve imam jaz Čepinovo, sem namreč predmetni učitelj. Si se zelo dolgo učila? Meni je kar že groza, koliko znam in koliko časa še imam (16. 6 je moj dan).

3 mesece, zraven dveh malih otrok.. intezivno 3-4 ure dnevno, zadnjih 14 dni po 12-15 ur dnevno. Bledlo se mi je ze, ampak mi je bla res sila da naredim. Kar pogumno, res ni tako hudo kot se zdi na prvi pogled! Srecno!
 
Zdravo. Super dan je za mano, naredila sem. Namesto Čebular Musarjeve sem imela eno gospo na T....
Tako, zdaj pa samo službo še poiskat in bo vse.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

1. Nedotakljivost stanovanja, delitev oblasti v SLO, otrokova pravica do osebne identitete. 2...
Odgovori
1
Ogledi
1.465
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
284
  • Članek
Majska izdaja glasila Platforme za vseživljenjsko učenje LLLP Insights povzema nedavne...
Odgovori
0
Ogledi
153
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za konkurenčnost, ki se je...
Odgovori
0
Ogledi
173
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 29. maj 2023 Ura izpita: 15.30 Področje v šolstvu: osnovna šola Strokovni...
Odgovori
0
Ogledi
833
  • Članek
Na spletni strani Sveta Evropske unije je objavljeno poročilo Sveta za izobraževanje, mladino...
Odgovori
0
Ogledi
227
  • Članek
Eurydice Slovenija UNESCO UIL Bulletin, maj 2023
V letošnji majski številki glasila UNESCO Inštituta za vseživljenjsko učenje (UIL) boste lahko...
Odgovori
0
Ogledi
225

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu