28. 9. 2011 - Cankar, Brus, Mate

Trenutno berete:
28. 9. 2011 - Cankar, Brus, Mate

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
9. sep 2011
Prispevki
5
ojla!
A ima kdo strokovnega 28.09.2011 - vzgojitelj; komisija: DARINKA CANKAR, PETRA BRUS, BILKA MATE?
Ima kdo kakšna vprašanja od te komisije, je komu poznana sestava komisije?
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

hei hei!

Ista komisija, isti datum... jap.. tudi mene takrat čaka strokovni izpit. In sem tudi vzgojiteljica. Žal pa ne poznam komisije. Tako da bi tudi meni prišla prav kakršna koli pomoč. Hvala :)
 
Ojla!!!

O komisiji ne vem nič! A že vse veš? Se že dolgo učiš? Jaz imam občutek da nič ne vem, bolj se učim manj znam!!!!
 
jaz tudi ne. Upam da bo :) Učim se pa skor že kak mesec. Ampak tak, da nisem vedno za knjigo. Občutek mam da kr znam. Nevem pa če je to dovolj. Ustava je še za ponovitev, zdaj se mantram z zakonodajo, še slovenščina... upam, da me 28. ne prehiti. Jao... upam, da bo :)))
 
Ojla!!!!

Učim se samo dopoldan ko sta otroka v vrtcu, zvečer sem tako utrujena da se ne morem več učiti. Za vikend je potem bolj tako - si kaj preberem ko spita drugače pa mi tolko energije pobereta da sem zvečer za nič.
Nekaj že znam, se mi pa zdi da bom vse skupaj pomešala ker je enostavno preveč vsega.
Kako ti gre kaj slovenščina? Se mi zdi da sem kar precej pozabila in me je je kar strah.

Me že lovi panika, ponoči več spat ne morem.

Lepo bodi in veliko volje do učenja ti želim!!!!!
 
Hei!

Do slovenščine pridem naslednji teden. Zdaj sem dala čez zakonodajo in ustavo. Za slovenščino pa se najmanj bojim, ker se jo še veliko spomnim od srednje, sploh pa od faksa, ker nas je profesorica res naučila in mantrala z njo. Vse skupaj bom bolj obnovila. Najbolj me je strah zakonodaje. Pa ustave, tiste evropske unije... aaaa ja pa politika... kot bi gledal dva skregana pojma. Sploh pa da ne govorim o piflariji. Ker če bodo postavljali piflarksa vprašanja, sem oplela na celi črti, ker se že od nekdaj ne morem piflat.
jaz se pa učim bolj v popoldanskih urah, ker dopoldan sem na šihtu. Zvečer pa sploh ne, ker dobesedno padem v postlo, ker sem tolk zmatrana. Šiht, uvajalno obdobje, lepo vreme in učenje. Dobro, da nimam svojih otrok, ker pol bi se res bolj malo učila in nebi znala nič :) upam, da bo šlo skozi.

In stavit se grem, da nama bo uspelo :)

lepo in uspešno učenje še najprej.
 
Ojla!!!!

Kako kaj učenje? Vse veš?
Me že daje redna panika!!! Ta dva dneva se mi bo še zmešalo!!!!! Najbolj me je strah da bom od straha vse pozabila in ne bom mogla spraviti nič iz sebe - bom zablokirala.
Ali pa bom vse skupaj pomešala, saj je preveč tega.
Pa ti? Kakšno je stanje pri tebi?

Lp
 
hei hei!

Poskušam ne paničarit, in se prepričat, da znam, in še vse skupaj čim bolj sproščeno ponovit in bit dobro pripravljena na izpit. Hm... kolko znam... kolk ponavljam po vprašajih, lahk rečem, da se mi vprašanja ne zdijo nekaj težka in da na njih kr znam odgovorit. Kak bo pa to zgledalo pred komisijo, pa nevem. Upam, na najboljše :)
Nič ne paničarit, hoj na sprehod, sprosti se, ponovi bistvene stvari in to je to :) V sredo bomo pa itak zmagale obe :)

Lp
ps. kdaj točno maš izpit?
 
isto. Ampak obstaja možnost, da sem napačno pogledala. al pa mamo isti čas. Bomo vidli v sredo :)
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu! l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih (ustava, zakonodaja ali slovenščina): viewforum.php?f=10
Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom. JC_ThankYou.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 19. jun 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: gimnazija Strokovni naziv...
Odgovori
0
Ogledi
592
  • Zaklenjeno
Datum izpita: 17. maj 2023 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
4
Ogledi
973

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu