28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Trenutno berete:
28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Pridružen
16. jan 2011
Prispevki
10
Področje v šolstvu: predmetni pouk

Izpraševalci
  • USTAVA: Slavica Čebular Musar
  • ZAKONODAJA:Bogomira Smolej Mazovec (predsednica)
  • SLOVENŠČINA:Peter Planinc
Sporočilo: Ima še kdo strokovni izpit na ta dan in pri tej komisiji ob 16.30? Kakšne izkušnje s to komisijo??

Hvala in lp,
M.
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Živjo,

to tudi mene zanima? Jaz sem se prijavla v sredini maja in še nič ne vem, kdaj bo ...

Lp
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hej! Tudi jaz imam zagovor na ta dan. Me prav tako zanima, če ima kdo kakšne izkušnje :) jaz sem poslala 3.5. Liza in kinderjajček: verjetno bosta kakšen dober teden (dva) za nama ...
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Lucija hvala za hiter odgovor. To nam, ki še čakamo, dost pomeni. :P Ja, saj potem bo pa že konec ...
Uspešno učenje!
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hvala :) datum sem dobila v torek, torej dobrih 14 dni prej. Uspešno učenje tudi tebi (ko boš začela).

Lp,

Lucija
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hej,

sem šele sedaj uspela pogledat na forum. Prijavila sem se 7. maja, datum pa sem tudi jaz dobila v torek. Me že zdaj zvija pa še tok se mam za naučit ...

Lucija, katero uro imaš?

Hvala za komentar. :)

Lp,

Metka
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hej, Metka!

Tudi mene že zvija :/ sem kar živčna, ker imam še vso zakonodajo. Slovenščino sem se začela učiti včeraj (ampak sem slavistka, tako da to v glavnem znam; a vseeno - pri nas je strožje). Ustave pa tudi ravno ne obladam še dovolj, čeprav sem so jo učila dva tedna.
Ti že fejst znaš? Kaj si pa študirala?

Izpit imam ob 15.30. Ti?

Lp
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Pridna! :)

Jaz trenutno predelujem KOP nato pa sledi EU, ustavo sem že predelala po dolgem in po čez, umes pa tudi že malo zakonodajo... ampak imam uglavnem še celo za predelat. Imam občutek kot da mi ni nič ostalo v glavi :S Slovenščino sem urila s pripravami in lektorji ter slavisti, ampak tudi tukaj me večji del še čaka. Malo se tolažim s tem, da sem bila na pripravah za strokovni izpit ...

Izpit imam ob 16:30, tako da boš ti takrat že odrešena :)

Študirala sem kemijo in biologijo.

Boš imela kaj prostih dni za učenje?

Lp
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Uh, tudi ti si pridna - še bolj kot jaz :) tudi sama sem razmišljala o seminarju, ampak se potem nisem "zmigala".

Ravno to - občutek, ko se slabo spomniš, kar si se naučil - te naredi panično, ne? :)

Upam, da bom res odrešena in da mi ne bo treba ponovno česa učit.

Ja, meni je še nekaj dopusta ostalo, ker sem bila med letom pridna, pa še študijski dopust ti pripada. Ta dva dni še grem, potem sem pa prosta. Ti tudi?

Fajn se uči ;)
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Tudi jaz imam strokovni izpit 28. 6. ob 16.30. Učiti sem se začela intenzivno v torek, ko sem izvedela kdaj imam izpit, ker prej ni bilo časa. Prijava: 14. 5. 2012.
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hej,

ja Lucija, jaz sem tudi prosta od danes naprej. Točno to kar si rekla povozroča paniko, ni fajn občutek. Upam, da nam vsem uspe!!! Že to veliko pomeni, da se podpiramo u stresnih trenutkih :)

Pineaple, midve se pa najbrš vidiva pred vrati ;)

Ponavadi pa je tako, da ko teče voda v grlo, se najbolj trudimo!

Uspešno učenje;)
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Hej! No, kak fajn - se bosta še v živo videle :) Obema veliko uspeha pri učenju ;)

Mogoče se pa še tipkamo kaj ;)
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Pozdravljene,

evo, še ena, ki se bo tresla 28. 6. ... :)
Upam, da ste v senci in da se vam snov lepo zapisuje v spomin. Sama sem trenutno v fazi, ko pozabim vse, kar preberem.
Korajžno!
Pozdrav z Obale
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Heej.
Jaz se mučim z učenjem, ampak me že vleče na morje :).

Upam, da nam uspe.
Se vidimo pred vrati :).

Pridno se učite!
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Pozdravljene! Jaz bi vas pa prosila, če lahko po izpitu zapišete vprašanja, ki jih boste dobile pri ustavi, ker imam jaz par dni kasneje isto spraševalko. Hvala in veliko sreče vsem.
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Pozdravljene,

tudi jaz imam izpit 28. 6. ob 16.30.
Tokrat delam samo slovenščino, ker je v aprilu nisem zrihtala.
Upam, da bom do kakih 6-ih zvečer že gotova - he-he.
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Srečno na izpitu!!!!


Se vidimo čež par ur :).

Poročajte, kako je šlo!
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Potrjujem, da je Planinc zakon!

Vprašal me je slov. priročnike, kaj vem o uradnem jeziku, podrobno SSKJ, zemljepisna lastna imena.
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Ja, tale komisija je zakon. Jaz sem okamenela od strahu, pa so bili tako sproščeni, da sem nekako naredila. Jeeee.
A smo vse naredile, a ne?
Čestitam!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu