28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Trenutno berete:
28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Čestitke!
Kako pa je kaj čebular musarjeva, a zahteva podrobne odgovore? Da kakšna podvprašanja? Hvala
 

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Ja, vsi trije pomagajo. Jst sm čist zablokirala, pa so mi pomagali oz. zastavljali podvprašanja.
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Heeeej :)

Se javljam še jaz, sm tud uspešno opravila in sem presrečna :)

Čestitke ostalim! :)

Ne vem, če ste opazili, ampak naša komisija se je zamenjala, ostal je samo Planinc od prvotnih.

Predsednica je bila ga. Tatjana Žgank Meža, ne spomnim pa se imena izpraševalke za ustavo, vem samo, da ni bila ga. Čebular Musar.

Bli so super, velik so pomagali in sploh me je predsednica čisto navdušila - zeloooooooo prijazna gospa :)
 
Odg: 28. 6. 2012 - Smolej Mazovec, Čebular Musar, Planinc

Vprašanja:

Ustava: Vlada (organizacija, pristojnosti, kako se voli predsednika vlade), Institucije EU, Ustavno sodišče

Šolska zakonodaja: Šol. koledar + program (kam spada šola v naravi), Hišni red - ali greš lahko s skupino učencev v sosednji park, Kdo financira oš, kaj se financira iz državnega proračuna, kaj iz lokalne skupnosti, kdo financira učbeniški sklad (država)

Slovenščina: Jezikovni pripročniki-samo naštet, Funkcijske zvrsti jezika-natančneje publicističen jezik, Lastna imena-kdaj pišemo bog z malo in kdaj z veliko začetnico

In še kar nekaj vmesnih podvprašanj... sprašujejo zelo na kratko in precej lahko sam nakazuješ smer spraševanja. Pri kakšnem vpr. sem še kaj sama dodala in so me potem kar iz tistega naprej spraševali al pa sem kaj omenila k mi je blo kasneje mal žal, da sem :)

Uglavnem ne se preveč živcirat, važno je da maš neko pregledno znanje nad vsem skupaj. Srečno!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu