28. 6. 2011 - Zobec, Praprotnik, Rakovec

Trenutno berete:
28. 6. 2011 - Zobec, Praprotnik, Rakovec

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Re: 28.6 - ZOREC - PRAPROTNIK - RAKOVEC

Mislim da enkrat v sredini maja. Sem pravzaprav pričakoval, da bom na vrsti jeseni, danes pa šok.
Imaš ti tudi ta dan?
 
Re: 28.6 - ZOREC - PRAPROTNIK - RAKOVEC

Hvala za informacijo. Ne, prijavila sem se 1. junija, pa ne vem, ali še pridem na vrsto ali lahko računam kar na september. Zato pa sprašujem :)
Lp
 
Re: 28. 6. 2011 - Zorec, Praprotnik, Rakovec

Zdravo!
Jaz sem tudi pri tej komisiji in ta dan. :) Katero uro pa imaš?
Lp,
Ana
 
Re: 28. 6. 2011 - Zorec, Praprotnik, Rakovec

Aja, za komisijo si poglej na forumu. Dosti sem našla v zvezi z Rakovec Žumer in Praprotnik, nič pa o Zobec (je Zobec ali Zorec? - na mojem obvestilu je napisano Zobec). Prosim za kakršne koli info, če kdo kaj ve.
Hvala!
Lp
 
Re: 28. 6. 2011 - Zorec, Praprotnik, Rakovec

Zobec imam tudi jaz, zatipkal sem se.
O njej tud jaz nič ne najdem, ostali dva delujeta okej.

Uro pa imam ob 15.30.
Že obvladaš? Kako dolgo se že učiš?
 
Re: 28. 6. 2011 - Zorec, Praprotnik, Rakovec

Jaz imam 16.30. Sem se šele začela učit, ker nisem imela prej časa, ker delam in je zdaj norišnica v šoli. Ti že obvladaš?
 
Re: 28. 6. 2011 - Zorec, Praprotnik, Rakovec

Športnik, v bistvu ne vem točno, ampak mislim, da z navadno pošto.
 
Jaz sem dobil z navadno pošto, ampak takoj sem videl "Ministrstvo za šolstvo in šport" mi je bilo jasno.

Nekaj sem se že učil, ampak ne dosti, ker sem tudi imel gužvo v šoli, ampak zdaj bo treba stisnit. Najbolj me muči zakonodaja, ostalo ne bi smel biti problem.
 
Pozdravljeni,

se vam pridružujem, tudi jaz sem z vami. Mene že resno grabi panika - ko gledam vprašanja, se mi zdi, da nič ne znam ... No, uspešno učenje vam želim, za vsako koristno informacijo o spraševalcih se pa seveda priporočam!

Lp!
 
No, sedaj smo že trije. Gimnazija? Kdaj pa imaš?

Jaz se samo bojim, da se ne bom mogel česa spomnit, čeprav bi v osnovi vedel. Še tri dni imamo, pol pa upajmo na najboljše. grin.gif
 
Zdravo!
Ja, gimnazija. Pa vidva? Jaz imam ob 16.30, isto kot girasol (a je to običajno, da dajo dvema isto uro??).
Zdajle prežvekujem sodišča...Vso srečo obema, se vidimo!
Lp
 
Uporabnik loncnica je napisal:
(a je to običajno, da dajo dvema isto uro??).
Pravzaprav ste štirje, ki ste ob naročeni za ob 15.30, pa potem trije ali štirje za ob 16.30.
Ko prideš na ministrstvo, imaš pri vratarju list (podoben tistemu, ki smo ga dobili domov), na katerem piše čas in prostor opravljanja izpita, komisija in zapisani so vsi kandidati, ki opravljajo na ta dan pri tej komisiji SI. V vrstnem redu, kot boste hodili noter.

Enak list je še pred prostorom, kjer opravljamo izpite.

Kolikokor sem uspela videti, imajo tisti, ki so ponavljajo izpit, termin ob 16.30. V moji skupini (predmetni pouk za OŠ) ni nihče ponavljal, pa smo bile pač vse prvič, ampak tako kot sem rekla - 4 ob 15.30, 3 ali 4 pa ob 16.30.

Tisti dan, ko sem SI opravljala jaz, je bila ena komisija za razredni pouk, druga za predmetni, tretja za vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic (torej predšolska vzgoja) in ena komisija za poklicno in splošno srednje izobraževanje.

Upamn, da sem kaj pomagala.
 
Jaz sem tudi za gimnazijo, mislim, da nas itak tako dajo skupaj. :)

Tudi mene je strah, da se česa ne bom spomnila, pa bi drugače znala. Jah, tako pač je na izpitih. Še malo, pa bo (upam) za nami.

Se vidimo jutri. ;)

Uspešno ponavljanje do takrat. :)

Lp
 
Nazadnje urejeno:
Veliko sreče in znanja na izpitu!
l_googd_luck.gif

Po izpitu vas vabim, da zapišete vprašanja po izpraševalcih in področjih: viewforum.php?f=10

Z vprašanji po izpraševalcih in področjih pomagate ostalim uporabnikom.

JC_ThankYou.gif
 
Hvala, mladi učitelj. Je šlo ok. :)

Zadnji trenutek so nam zamenjali komisijo, pa si nisem zapisala, kdo je bil. Mogoče kdo od včerajšnjih sotrpinov ve? Rada bi vedela, da lahko napišem vprašanja pod komisijo. Hvala.

Uf, končno je za nami in lažje dihamo. ;)

lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Podobne teme

  • Zaklenjeno
Datum izpita: 6. feb 2024 Ura izpita: 15.45 Področje v šolstvu: vrtec Strokovni naziv...
Odgovori
9
Ogledi
713
Pozdravljeni. Ne najdem veliko vprašanj izpraševalke Laure Praprotnik (USTAVA). Lahko kdo...
Odgovori
2
Ogledi
901

Oglasi nam pomagajo pri vzdrževanju strani. Odstranite oglase z nadgradnjo računa tukaj.

Pregled po e-pošti: Naročite se!

Zadnji prispevki

Nazaj
Na vrhu